تلفن همراه

انتظار برای بازگشت آنتن ۲۸ هزار موبایلی که ناگهان پرید!

منبع: ایسنا
 
البرز  رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: تلفن‌های همراهی که مدتی پیش به خاطر رجیستری قطع شده بود به تدریج و بر اساس اولویت وصل خواهند شد.
 
محمد مهدی  غفوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: در حال حاضر بازار تلفن همراه به یک ثبات رسیده است و وضعیت نسبت به قبل بهتر شده است، البته رکودی نیز در بازار وجود دارد که فقط متعلق به بازار گوشی نیست بلکه در تمامی صنوف وجود دارد.
 
 رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز در خصوص بحث رجیستری و گوشی‌هایی که مهر ماه در راستای این طرح قطع شده بود، گفت: مدتی قبل ۲۸ هزار تلفن همراه مسافری قطع شد که با قول وزیر صنعت و جلسات متعدد با مسئولین کشوری، مساعدت و پیگیری مسئولین سامانه همتا و کمیته  تلفن همراه کشور  صل خواهند شد.
 
رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور ادامه داد: البته در میان این ۲۸ هزار دستگاه، گوشی مشکل دار نیز وجود داشت به همین دلیل  و وجود قاچاقچیان در این زمینه، این ۲۸ هزار موبایل با اولویت و به تدریج وصل خواهد شد.
 
غفوریان در ادامه در خصوص حجم مالی این تلفن های همراه گفت: قسمت اقتصادی و مالی این دستگاه‌ها بسیار حجیم است، اگر هر دستگاه را میانگین پنج میلیون تومان تصور کنیم متوجه عدد آن می‌شویم.

​​