تلفن همراه

دوش حمام‌تان را با صدای خود کنترل کنید!

منبع: خبرگزاری مهر
 
 
اگر از کنترل دوش حمام و سرعت ریزش آب و گرمای آن با دست خسته شده اید، می‌توانید از دوش تولید شده توسط یک شرکت آلمانی استفاده کنید که با فرامین صوتی کنترل می‌شود.
 
به گزارش انگجت، دوش هوشمند شرکت کهلر با بلندگوی هوشمند شرکت الکسا سازگاری دارد و مجهز به هوش مصنوعی برای تطبیق دادن خود با سلایق و علایق خاص افراد است.
 
دوش یادشده که Moxie نام دارد، کاملاً ضدآب است و مانند یک آهن ربا به دیوار چسبانده می‌شود. بی سروصدا بودن، دکمه‌هایی برای کنترل شدت ریزش آب و دمای آن و قابلیت شارژ بی سیم از جمله مزایای این دوش آب است.
 
دوش یادشده علاوه بر دریافت فرامین به صورت صوتی، قابلیت پخش اخبار، موسیقی و غیره را نیز دارد و با هر بار شارژ به مدت ۶ تا ۷ ساعت قابل استفاده است. عرضه عمومی این محصول تا پایان سال ۲۰۲۰ رخ می‌دهد و قیمت مدل‌های مختلف آن بسته به امکاناتی که دارند از ۹۹ دلار تا ۲۹۹ دلار در نوسان است.
 
شرکت کهلر این محصول را همراه با برخی محصولات هوشمند دیگر خود در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۰ عرضه می‌کند. از جمله این محصولات می‌توان به سیستم تصفیه آب دارای قابلیت ارتباطی وای – فای، شیر آب آشپرخانه لمسی با امکان مدیریت بهینه مصرف آب و سیستم هوشمند مدیریت مصرف آب سرویس‌های بهداشتی اشاره کرد.

​​