فناوری اطلاعات

با CES2020/رونمایی سامسونگ از تلویزیون عمودی Sero در نمایشگاه CES 2020

منبع: آی تی ایران
 
 
شرکت سامسونگ در جریان نمایشگاه CES 2020 اعلام کرد که تلویزیون عمودی «Sero» این شرکت در بازار ایالات متحده نیز عرضه می‌شود.
 
این تلویزیون 43 اینچی به نمایشگر 4K و اسپیکرهای 60 واتی  که داخل استند نمایشگر قرار گرفته‌اند مجهز شده است. این تلویزیون همچنین به جای پایه روی چرخ هم قرار می‌گیرد تا از این طریق امکان انتقال آسان به اطراف هم وجود داشته باشد.
 
سامسونگ می‌گوید که تلویزیون عمودی Sero برای نسل موبایل طراحی شده است. نسل موبایل همان افرادی هستند که نمی‌دانند تماشای ویدیو روی نمایشگری به غیر از نمایشگر موبایل چه حسی دارد.
 
این تلویزیون امکان اتصال به دیوایس‌های گلکسی را داشته و البته از ایرپلی شرکت اپل هم پشتیبانی می کند. پس از اتصال زمانی که گوشی را به صورت افقی یا عمودی بچرخانید، تلویزیون هم به همان صورت به حالت افقی یا عمودی در می‌آید.
 
این تلویزیون نه تنها برای نمایش فیلم بلکه برای گشت و گذار در شبکه‌های اجتماعی هم بسیار مناسب و لذت بخش است. کاربران با استفاده از این نمایشگر مخصوصا در حالت عمودی می‌توانند از پلتفرم‌هایی مثل اینستاگرام، اسنپ‌چت، توییتر، تیک تاک و یوتیوب لذت ببرند. تصور کنید که روی این تلویزیون همزمان چند توییت را می‌توانید ببینید.
 
عالوه بر این، زمانی که از این تلویزیون استفاده نمی‌کنید، می‌توانید به عنوان قاب عکس دیجیتال از Sero استفاده کنید. البته قابلیت استفاده از اسپیکرهای قدرتمند این تلویزیون برای پخش موزیک هم وجود دارد.
 
سامسونگ فعلا قیمت و تاریخ عرضه تلویزیون عمودی Sero در بازار ایالات متحده را اعلام نکرده است.
 

​​