تلفن همراه

قابلیت دریافت رمز دوم پویا پیامکی در نسخه جدید همراه کارت

منبع: پیوست
 
امکان دریافت رمز دوم پویا به صورت پیامکی، امکان برداشت از کیف پول و ارسال از کیف به کیف و امکان اشتراک‌گذاری رسیدهای مناسبتی قابلیت‌هایی است که در نسخه جدید اپلیکیشن همراه کارت منتشر شده است.
 
به گزارش روابط عمومی اپلیکیشن پرداخت همراه کارت، با توجه به اجباری شدن استفاده از رمز دوم پویا و برای افزایش امنیت در تراکنش‌های اینترنتی، در نسخه جدید همراه کارت گزینه‌ای طراحی شده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند اقدام به دریافت رمز پویا از طریق پیامک کنند و سپس برای انجام تراکنش‌های بانکی و کارت به کارت از آن استفاده کنند.
یکی دیگر از قابلیت‌های اضافه به این اپلیکیشن امکان برداشت از کیف پول است که با اضافه شدن این قابلیت کاربران می‌‌توانند از کیف پول خود در همراه کارت، پول برداشت کنند و مبلغ مورد نظر حداکثر تا یک روز کاری و با کسر کارمزد ۵۰۰۰ ریالی به حساب شما واریز خواهد شد.
 
از سوی دیگر، در نسخه جدید همراه کارت کاربران می‌توانند از کیف پول خود به کیف پول دیگران با کسر کارمزد ۲۰۰۰ ریالی انتقال وجه انجام دهند. یکی دیگر از قابلیت‌های جدیدی که به اپلیکیشن همراه کارت اضافه شده و می‌تواند از نظر بصری برای کاربران جذاب باشد، امکان به اشتراک گذاری رسیدهای مناسبتی است.
 
اپلیکیشن پرداخت همراه کارت، نرم‌افزاری رایگان برای انجام امور روزمره بانکی است و نسخه ۴.۷ این اپلیکیشن با اضافه شدن قابلیت‌های جدید منتشر شده است.

​​