تلفن همراه

اپلیکیشن تپسی با قابلیت‌های جدید به روز می‌شود

منبع: peivast
 
جدیدترین نسخه اپیلیکیشن تپسی با قابلیت‌های جدید قرار است به زودی در اختیار کاربران این سرویس فعال در حوزه حمل و نقل هوشمند قرار بگیرد. همچنین همزمان با این به روزرسانی روز گذشته (۴ بهمن) تپسی از لگو جدید خود با انتشار یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی رونمایی کرد؛ لگویی که به دلیل میینیمال بودن بیش از حد طراحی آن مورد انتقاد برخی کاربران  نیز قرار گرفته است.
 
با این حال براساس خبری که روابط‌عمومی تپسی در اختیار رسانه‌ها قرار داده تغییرات  نسخه جدید اپلیکیشن تپسی که از دو روز آینده در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، علاوه بر تغییر رنگ و نشان برند، شامل بروز شدن معماری نسخه‌های اندروید و تحت وب این اپلیکیشن و ارائه قابلیت‌های جدیدی است که تجربه کاربری بهتری برای کاربران آن فراهم می‌کند.
 
گذشته از بهبود تجربه کاربری اپلیکیشن تپسی، قابلیت‌ها و سرویس‌های جدیدی نیز به آن اضافه شده است. از جمله افزودن باشگاه مشتریان با نام «سفینه تپسی» و بهبود و بهینه‌سازی سرویس اشتراکی «لاین» که هر یک از این قابلیت‌ها در بازه زمانی یک ماه آینده به کاربران ارائه خواهند شد.
 
در نسخه جدید تپسی، دسترسی کاربران به بخش‌های مختلف اپلیکیشن،  آسان‌تر شده است. آنطور که تپسی اعلام می‌کند در این به روزرسانی سرعت اپلیکیشن هم به شکل قابل توجهی افزایش یافته و مصرف باتری در استفاده از این اپلیکیشن بهینه‌تر از پیش شده است.

​​