فناوری اطلاعات

۳۰ هزار بار از کد تخفیف معلولان اسنپ استفاده شده است

منبع: پیوست
شرکت اسنپ در طرحی به نام «با شما در حرکتیم» از ۱۲ آذرماه تا پایان امسال تخفیفی برای افراد دارای کارت معلولیت بهزیستی ساکن تهران در نظر گرفت و تاکنون حدود ۳۰هزار بار از این کد تخفیف ویژه افراد دارای معلولیت استفاده شده است.
 
به گزارش روابط عمومی اسنپ، هزینه فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی اسنپ از جمله طرح «با شما در حرکتیم» از منابع مالی شرکت اسنپ پرداخت می‌شود و راننده به هیچ عنوان هیچ هزینه‌ای را متقبل نخواهد شد. اسنپ اعلام کرده این تفاهم‌نامه در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت است و هیچ امتیازی بابت تخصیص این کد تخفیف از هیچ سازمانی دریافت نکرده ‌است.
 
این تخفیف از طریق یک کد اختصاصی روی شماره تلفن افراد دارای معلولیت قابل استفاده است. افراد دارای معلولیت در هر سفر باید این کد را در بخش «کد سفر» داخل اپلیکیشن اسنپ وارد کنند تا ۲۰درصد از هزینه سفر آنها (تا سقف ۶هزار تومان) کم شود.
 
همچنین،‌ اسنپ پیش از این تسهیلات ویژه‌ای برای رانندگان دارای معلولیت در نظر گرفته‌ بود. مجموع رانندگان دارای معلولیت در ناوگان اسنپ حدود ۱۰هزار نفر است که تمام این افراد از پرداخت کمیسیون معاف شدند. مجموع کمیسیون افراد دارای معلولیت در یک ‌سال گذشته تا ابتدای تابستان ۹۸، مبلغ ۹میلیارد تومان بوده که اسنپ این رقم را از اعتبار این افراد کسر نکرده است.

​​