تلفن همراه

تولید باتری ده هزار میلی آمپری برای یک گوشی هوشمند

منبع: فارس
شرکت داگی مشهور به تولید گوشی های جان سخت به تازگی گوشی همراهی به نام ان 100 عرضه کرده که دارای باتری ده هزار میلی آمپری است.
 
 به نقل از نیواطلس، باتری ده هزار میلی آمپری گوشی ان ۱۰۰ استفاده طولانی مدت از آن را برای روزهای متمادی بدون نیاز به شارژ مجدد تضمین می کند.
 
این شرکت قبلا هم گوشی هایی با باتری های دارای مدت شارژ زیاد تولید کرده بود، اما این باتری ها معمولا ۵۰۰۰ میلی آمپری بودند و عمر باتری جدید دو برابر این مدت بوده و از این لحاظ قابل توجه است.
 
 
ان ۱۰۰ با استفاده از باتری ده هزار میلی آمپری تا ۱۰۰ ساعت یعنی برای مدت بیش از چهار روز روشن می ماند و اگر برای مشاهده بدون وقفه ویدئو به کار گرفته شود، این مدت به ۲۰ ساعت کاهش می یابد. همچنین در صورت اجرای طولانی مدت بازی های ویدئویی این مدت به ۳۵ ساعت می رسد.
 
گوشی یادشده بدون نیاز به شارژ باتری برای ۱۰۰ روز در حالت استندبای قابل استفاده است. باید توجه داشت که گوشی های مشهور تلفن همراه معمولا دارای باتری های ۳۵۰۰ تا ۳۷۰۰ میلی آمپری هستند که شارژ باتری آنها در بهترین حالت برای یک روز استفاده کافی است.
 
شارژ باتری این گوشی جدید در عرض ۳.۵ ساعت از پرت یو اس بی – سی صورت می گیرد و با استاندارد کیو آی به صورت بی سیم هم ممکن است.
 
از جمله دیگر امکانات این گوشی می توان به نمایشگر ۵.۹۹ اینچی با دقت ۱۰۸۰ در ۲۱۶۰ پیکسل، پردازنده هلیو پی ۲۳ ، ۴ گیگابایت رم، ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین های سه گانه ۲۱، ۸ و ۸ مگاپیکسلی در پشت و دوربین ۸ مگاپیکسلی در جلو اشاره کرد. این گوشی که در ماه نوامبر به بازار می آید ۱۴۰ دلار قیمت دارد.
 

​​