فناوری اطلاعات

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران: معیشت کارکنان پست بهبود یافت / با رعایت مسایل بهداشتی، ارائه خدمات پستی ادامه دارد

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
 
 
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران و معاون وزیر ارتباطات با اشاره به بهبود معیشت،رعایت عدالت در نظام پرداختی و ترمیم حقوق و مزایای کارکنان با وجود محدودیت های موجود در این شرکت گفت: با حمایت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، زمینه افزایش 50 درصدی دستمزد تمامی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی فراهم شد و با صدور احکام همکاران، این افزایش حقوق از ماه جاری اعمال می شود.
 حسین نعمتی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران همچنین با اشاره به افزایش حجم ترافیک مرسولات پستی در روزهای پایانی سال و همچنین شیوع ویروس کرونا گفت: خدمات رسانی شبکه پستی با رعایت دقیق نکات بهداشتی ادامه دارد.
 
نعمتی با بیان اهمیت بسیج همگانی برای مقابله با بیماری ناشی از ویروس کرونا و توجه به سلامت شهروندان، اظهار کرد: این شرکت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، با تشکیل کمیته به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده و با اتخاذ تدابیر لازم اعم از ضدعفونی و گندزدایی تمامی مراحل ارسال مراسلات پستی از قبول مرسوله، تجزیه، رهسپاری و تحویل به گیرنده، زمینه ای فراهم آورد تا بسته ها و مرسولات مردم در نهایت سلامت به دست آنان برسد.
 
وی با تاکید بر توجه مدیران ارشد شبکه پستی به سلامت و تندرستی کارکنان خدوم این شبکه در سراسر کشور، اظهار داشت: مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش در اختیار تمامی کارکنان به ویژه بخش هایی که مستقیم با مرسولات مردم سروکار دارند، قرار گرفته است تا خدشه ای به سلامت همکاران وارد نشود.
 
نعمتی ضمن اشاره به شرایط ویژه ای که در کشور به وجود آمده، تصریح کرد: پست همواره در کنار مردم و مسئولان بوده و هست و به دلیل سابقه دیرینه ای که در خدمت رسانی به مردم در هر شرایطی دارد، در بحران فعلی نیز با تلاش مضاعف، مصمم است خللی به خدمت رسانی به مردم در این روزهای پایانی سال به وجود نیاید.
 
معاون وزیر ارتباطات در ادامه به موضوع بهبود معیشت کارکنان و رعایت عدالت در نظام پرداختی و اجرای بخشنامه های مربوطه در خصوص ترمیم حقوق و مزایای کارکنان با وجود محدودیت های موجود نیز اشاره کرد و افزود: با حمایت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، زمینه افزایش 50 درصدی دستمزد تمامی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی فراهم و با صدور احکام همکاران، این افزایش حقوق از ماه جاری اعمال می شود

​​