آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

انتشار فراخوان نظرخواهی تخصصی خدمات ماهواره‌ای و ضوابط خدمات پستی

منبع: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
فراخوان نظرخواهی تخصصی "ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه سطح خدمات پستی" و "مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره‌ای در جمهوری اسلامی ایران" در پایگاه اینترنتی رگولاتوری منتشر شد.
 پیش‌نویس ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه‌های سطح خدمات پستی با هدف تضمین کیفیت خدمات و هزینه عدم ایفای تعهدات در شبکه‌های پستی و رعایت حقوق مشتریان تهیه شده است.
براساس این گزارش همچنین با هدف ساماندهی ارایه خدمات ماهواره‌ای توسط دارندگان مجوز، تامین نیاز زیرساخت ارتباطی کشور و تامین ارتباطات مطمئن مشترکین از طریق ارتباطات فضایی، پیش‌نویس "سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی" برای طرح در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تنظیم شده است.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور استفاده از دیدگاههای تخصصی، جلب مشارکت تمامی ذینفعان و صاحبنظران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از علاقه‌مندان دعوت می‌کند با مطالعه پیش‌نویس‌های تهیه شده، نظر و پیشنهادهای خود را حداکثر تا ۳۱ فروردین ۹۹ به آدرس تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان شهیدقندی، ورودی ۱۷، ساختمان شماره یک، دبیرخانه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، کد پستی ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱ و یا پست الکترونیکی به آدرس commission@cra.ir ارسال کنند.
پیش‌نویس "ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه سطح خدمات پستی" و "مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره‌ای در جمهوری اسلامی ایران" در اینجا بارگذاری شده است.

​​