تلفن همراه

اپلیکیشن «چی خوبه» برای کمک به والدین معرفی شد

منبع: پیوست
 
اپلیکیشن «چی خوبه» با هدف کنترل کیفی انیمیشن‌هایی که کودکان مشاهده می‌کنند برای کمک به والدین معرفی شد. در واقع با توجه به استفاده کودکان از تلفن‌همراه و از سوی دیگر همزمان شدن شروع تعطیلات نوروز با شیوع ویروس کرونا این اپلیکیشن برای انتخاب محتوای کارتونی مناسب با سن کودکان به کمک والدین آمده است.  فعالیت این اپلیکشین محدود به انیمیش نبوده و والدین می‏‌توانند در شش حوزه مختلف مانند فیلم ‌و کارتون(انیمیشن)، اسباب‌بازی، بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی، بازی‌های حرکتی یا فیزیکی، کتاب، وب‌سایت‌ها یا پایگاه‌های اینترنتی، به دنبال گزینه‌های مناسب برای فرزندان خود باشند.
 
به گزارش روابط عمومی چی خوبه، این اپلیکشن که نسخه اندروید آن از اسفند ماه ۱۳۹۸ شروع به کار کرده، براساس گرایش‌های خاص کودکان و نوجوانان در گروه‌های سنی مختلف و متناسب با جنسیت‌ آنها به پایش، گزینش و دسته‌بندی انیمیشن‌های مختلف می‌پردازد که راهنمای مناسبی برای والدین برای تماشای فرزندانشان از بیش از ۵۰۰ عنوان انیمیشن‏ صدا و سیما و VODها است.
 
پس از ورود به سایت یا اپلیکیشن با انتخاب رده سنی کودک، لیست انیمیشن‌های مختلفی مناسب با رده سنی انتخابی به نمایش در می‌آید. همچنین امکان جست‌وجوی پیشرفته انیمیشن بر اساس جنسیت فرزند، رده سنی، بر اساس ژانر و حتی بر اساس نکات مثبت وجود دارد.
 
فعالیت این اپلیکشین محدود به انیمیش نبوده و والدین می‏‌توانند در شش حوزه مختلف مانند فیلم ‌و کارتون(انیمیشن)، اسباب‌بازی، بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی، بازی‌های حرکتی یا فیزیکی، کتاب، وب‌سایت‌ها یا پایگاه‌های اینترنتی، به دنبال گزینه‌های مناسب برای فرزندان خود باشند.
 
والدین می‌‏توانند نسخه اندروید چی خوبه را از طریق سایت چی ‌خوبه یا از کافه بازار دانلود کنند.

​​