تلفن همراه

اقبال مردم به تدابیر مقابله با شيوع کرونا ترافیک ۸ هزار و ۴۰۰ ترابایتی ناشی از بسته رایگان ۱۰۰ گیگابایتی مخابرات

منبع: شرکت مخابرات ایران
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات گفت : بسته ۱۰۰ گیگابایتی رایگان شرکت مخابرات ایران با استقبال چشمگیر مشتریان روبرو شد.
 
محمدرضا بیدخام در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان این مطلب افزود: باتوجه به اهمیت بحث در خانه ماندن مردم و کمک شرکت مخابرات درکاهش تردد‌ها برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و نیز تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مرحله نخست، بسته ۱۰۰ گیگابایتی با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت مخابرات و در حداقل زمان ممکن از ۱۴ تا ۲۹ اسفند برای مشتریان فعال شد. 
 
وی با اشاره به اینکه این بسته به قدری با استقبال چشمگیر مشتریان روبرو شد که روند مصرف ترافیک داخلی و بین الملل به شدت افزایش پیدا کرد گفت: این ترافیک از حدود ۴ هزار و ۲۰۰ ترابایت در اواسط اسفند به حدود ۸ هزار و ۴۰۰ ترابایت در اواخر اسفند رسید.
 
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات افزود : بسته ۱۰۰ گیگابایتی رایگان شرکت مخابرات ایران تا دیروز هفتم فروردین هم فعال بوده و تمدید نشد
 
بیدخام از همه کارکنان شرکت مخابرات برای تلاش شبانه روزی در فعال کردن این بسته و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز و از حسن انتخاب مشتریان مخابرات شرکت ایران تشکر کرد.

​​