رسانه‌های اجتماعی

نیوزباکس، کیوسک و جار برای مدت محدود رایگان شدند

منبع: پیوست
 سه سرویس نیوزباکس، کیوسک و جار از سوی شرکت پویارسانه به عنوان مالک و صاحب امتیاز، برای کاربران و علاقمندانی که نیاز به پایش رسانه‌های آنلاین و آفلاین و شبکه‌های اجتماعی دارند به مدت محدود رایگان شدند. عرضه رایگان این سه سرویس به کاربران به منظور همراهی با کسب‌وکارها در دوران شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است.
 
به گزارش پیوست، خدمات سرویس نیوزباکس که در زمینه پایش اخبار و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند به مدت ۳۰ روز از سوی پویا رسانه رایگان شده است. بر این اساس کاربران با پرکردن فرم مشخصات و درخواست این سرویس، می‌توانند به‌مدت ۳۰ روز از این سرویس به‌صورت رایگان استفاده کنند. این سرویس در دو مرحله فعال است که مرحله اول آن ۱۴ روزه است و بعد از اتمام این ۱۴ روز برای بار دوم به‌صورت خودکار تمدید خواهد شد.
 
 
سرویس نیوزباکس بر اساس کلمات کلیدی که کاربر در پنل خود ایجاد می‌کند، رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی را رصد کرده و تمامی محتوای متنی که کلمات کلیدی مشخص شده در پنل را داشته باشند را وارد پنل کاربر می‌کند. باید توجه داشته باشید که در اکانت رایگان نیوزباکس می‌توانید حداکثر ۳ کلمه کلیدی وارد کنید و اگر کلمات کلیدی وارد شده جزئی نبوده و به کلیت یک موضوع اشاره داشته باشد حجم محتوای رایگان شما با سرعت بیشتری به پایان می‌رسد. در داشبورد نیوزباکس، میزان حجم باقی‌مانده، مدت زمان باقی‌مانده، تعداد اینباکس‌ها و نمودار محتوای منتشر شده بر اساس کلمات کلیدی با جزئیات عددی قابل مشاهده است. داخل اینباکس‌ها نیز متن تمام محتواهایی که کلمات کلیدی مشخص شده را داشته باشد قابل مشاهده و باز شدن در صفحات جداگانه است.
 
علاوه بر سرویس نیوزباکس، کیوسک نیوزهاب نیز که بیش از ۱۱۰ نشریه کشور را شامل می‌شود به کسب‌وکار‌ها و علاقه‌مندان، اکانت ۱۴ روزه رایگان ارائه می‌دهد. نیوزهاب، یکی دیگر از سرویس‌های شرکت پویارسانه است که پنل خبرخوان و بولتن‌ساز ارائه می‌دهد. این سرویس درون خود کیوسک نشریات کشور را برای مطالعه و دانلود قرار داده است تا خدمات خود را به مشتریان سرویس نیوزهاب، به‌صورت یکپارچه ارائه کند.
 
 
همچنین سرویس جار که به‌صورت اختصاصی بیش از ۴۸۰ عنوان نشریه را پوشش می‌‌دهد، فایل PDF برخی از روزنامه‌های کثیرالانتشار همچون دنیای اقتصاد، شرق و آفتاب یزد را به‌صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. از سوی دیگر گروه مجلات همشهری‌ با ۷۵ درصد تخفیف در سایت یا اپ جار در اختیار کاربران قرار گرفته است.

​​