فناوری اطلاعات

امکان خرید زولبیا بامیه اینترنتی در ماه رمضان فراهم می‌شود

منبع: پیوست
 
 
جشنواره فروش اینترنتی ویژه ماه رمضان از روز شنبه برای توزیع اقلام پرمصرف در این ماه برگزار می‌شود، در این جشنواره قرار است تا امکان فروش اینترنتی زولبیا، بامیه و آش و حلیم نیز فراهم شود.
 
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش ریسک حضورافراد در مراکز پرجمعیت و مراکز خرید و در نهایت تغییر الگوی مصرف مردم در این دوره زمانی، این مرکز اقدام با همکاری اصناف اقدام به برگزاری جشنواره فروش اینترنتی ویژه ماه رمضان کرده است.
 
این طرح پس از اجرای موفقیت آمیز مرحله اول اول جشنواره فروش اینترنتی بهاره در هفته پایانی اسفند ۹۸ و هچنین اجرای فاز دوم این طرح در قالب پویش از خانه بخریم اجرا می‌شود. در این دوره از برگزاری جشنواره هدف توزیع کالاهای پرمصرف مردم در این دوره زمانی است.
 
طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته در این دوره از جشنواره طبق هماهنگی‌های انجام شده با واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای مخصوص این ماه مقرر شده تا امکان عرضه زولبیا، بامیه، آش و حلیم فراهم شود. هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم برای طرح ویژه فروش اینترنتی صورت گرفته تا قبل از آغاز ماه رمضان بتوان مقدمات لازم برای فروش اینترنتی این محصولات را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وزارت بهداشت فراهم کرد.

​​