تلفن همراه

گلکسی فولد ۲ با سه دوربین بیش از ۲۰۰۰ دلار قیمت دارد

منبع: مهر
 
در شرایطی که گوشی تاشوی گکسی فولد سامسونگ با قیمت بیش از دوهزار دلاری خود محصولی گرانقیمت محسوب می‌شود، حالا شنیده می‌شود که مدل جدید این گوشی بیش از ۲۰۰۰ دلار قیمت دارد.
 
به نقل از اسلش گیر، پیش از این تصور می‌شد سامسونگ قیمت گوشی گالکسی فولد ۲ را کاهش می‌دهد تا نظر مساعد تعداد بیشتری از کاربران را جلب کند، اما حالا مشخص شده که این گمانه زنی‌ها دقیق نیست و سامسونگ می‌خواهد مدل تازه گلکسی فولد را باز هم گران‌تر کند.
 
منابع مطلع معتقدند که هزینه تمام شده گوشی تاشوی گلکسی فولد برای سامسونگ بیش از هزار دلار نبوده و این شرکت با فروش هر یک از این گوشی‌ها هزار دلار سود به جیب می‌زند. هنوز مشخص نیست هزینه تمامی شده گلکسی فولد ۲ به چه میزان است و سامسونگ برای تولید هر یک از این گوشی‌ها بیش از هزار دلار صرف می‌کند یا خیر.
 
گفته می‌شود نمایشگر این گوشی جدید تاشو مقاومت بیشتری در برابر خم شدن‌های مکرر دارد و همراه با یک قلم پشتیبان هوشمند عرضه می‌شود. ظاهراً این گوشی دارای سه دوربین بوده و دقت دوربین اصلی آن ۶۴ مگاپیکسل است. دقت دو دوربین دیگر ۱۶ و ۱۲ مگاپیکسل است. بنابراین در این گوشی خبری از دوربین قدرتمند ۱۰۸ مگاپیکسلی هم نیست.

​​