فناوری اطلاعات

سرویس رایگان اینترنت پرسرعت آسیاتکی ویژه مصارف آموزشی در سراسر کشور

منبع: ایلنا
 
 
شرکت آسیاتک به جهت مسئولیت اجتماعی خود برای جلوگیری هرچه بیشتر از شیوع کرونا با هدف شکست این ویروس و قطع زنجیره انتقال، سرویس رایگان پر سرعتی را مختص مصارف آموزشی در سراسر کشور طراحی کرده است.
 
شیوع کرونا پدیده‌ای است که این روزها تمام مردم کشورمان را تحت تاثیر قرار داده است. این تاثیر تا جایی ادامه داشته که سیستم آموزش حضوری را با تصمیم سازمان های زیربط به سیستم آموزش مجازی و آنلاین تبدیل کرده است. شرکت آسیاتک به جهت مسئولیت اجتماعی خود برای جلوگیری هرچه بیشتر از شیوع کرونا با هدف شکست این ویروس و قطع زنجیره انتقال، سرویس رایگان پر سرعتی را مختص مصارف آموزشی در سراسر کشور طراحی کرده است.
 
ویژگی سرویس رایگان آسیاتک تمام کسانی که در خانه های خود از سیستم آموزشی مجازی استفاده می کنند، می توانند به راحتی با مراجعه به وب سایت شرکت از مزایای این سرویس ویژه استفاده کنند. این سرویس دارای بالاترین میزان سرعت یعنی 16 مگابیت بر ثانیه بوده و 3 ماه زمان استفاده دارد.
 
لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند، بدون پرداخت هزینه ای از این خدمت ویژه بهره مند شده و با ماندن در خانه به کادر پزشکی کشور نیز کمک شایانی بنمایند. همچنین این سرویس برای ثبت نام اولیه می باشد و مهلت ثبت نام آن فقط تا پایان ۱۵ اردیبهشت می باشد.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات تکمیلی به آدرس لندینگ این شرکت به آدرس https://www.asiatech.ir/stayhome/  مراجعه فرمایند.
 
#با_ خانه_ ماندن_ همه_  سالم_ بمانیم

​​