تلفن همراه

رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل ‌موبایل به بازار عرضه می‌شود

رنج جدید شماره سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد 15 به به بازار ارتباطات کشور عرضه می‌شود.
 
unnamed.jpg
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور که با پیش شماره 0998 شناخته می‌شود، رنج جدید سیم‌کارت‌های هوشمند خود با پیش شماره 099815 را وارد بازار سیم کارت کشور خواهد کرد. گفتنیست انتخاب و خرید شماره های رند و عادی رنج 15 سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل از ساعت 15 روز شنبه 20 اردیبهشت در سراسر کشور و به طور همزمان امکان پذیر خواهد بود.
 
شایان ذکر است شاتل موبایل پیش از این رنج های 099810، 099811، 099812 و 099814 را به بازار عرضه کرده بود.
 
پیش از این شاتل موبایل، برای نخستین بار در ایران از «سیم‌کارت‌ هوشمند» خود رونمایی کرده بود. فناوری اختصاصی سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، به طور مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت‌ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می‌کند تا کاربران بتوانند از بهترین سرعت اینترنت موجود در هر منطقه‌ای که هستند بهره‌مند شوند.
 
به عبارت دیگر، با پیاده سازی این فناوری نوآورانه، مشترکین شاتل موبایل در هر لحظه و براساس موقعیت جغرافیایی خود، به طور هوشمند به بهترین شبکه و قوی‌ترین آنتن موبایل در نزدیکی محل استقرار خود متصل می‌شوند و پوشش فناوری‌های 3G، 3.75G 4G/LTE و 4.5G کشور را در هر منطقه‌ تجربه خواهند کرد.
 
متقاضیان سیم‌کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند علاوه بر امکان مراجعه به یکی از 400 مرکز خدمات اختصاصی شاتل و یا 1700 نماینده فروش و خدمات پس از فروش شبکه تلفن همراه شاتل موبایل در سراسر کشور، از طریق مراجعه به فروشگاه اینترنتی این مجموعه نیز برای خرید سیم‌کارت اقدام نمایند. همچنین ثبت نام تلفنی از طریق تماس با شماره 09981000000 و یا ارسال عدد 1 به همین شماره از طریق پیامک از دیگر راه‌های خرید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل است.
 
علاقه‌مندان می‌توانند با هر یک از روش‌های غیرحضوری فوق اقدام به انتخاب شماره و خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل کنند تا بدون نیاز به خروج از منزل و به صورت رایگان درب منزل ثبت نام و احراز هویت شده و سیم کارت هوشمند خود را تحویل بگیرند.
 
می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل مراجعه کنید یا از طریق شماره 09981000000 به صورت 24 ساعته با کارشناسان شاتل موبایل در ارتباط باشید.

​​