تلفن همراه

T-Mobile با شروع به کار شبکه 5G توانست 452 هزار مشترک جذب کند

ICTna- اپراتور T-Mobile با شروع به کار شبکه 5G خود توانست 452 هزار مشترک سیم کارت دائمی با نرخ ریزش 0.86 درصد جذب کند که برای نشاندن لبخند روی صورت سرمایه گذاران این اپراتور با رشد 9 درصدی سهام کافی بود.
 
T-Mobile-Deutsche-Telekom.jpg
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بیشتر شرکت های مخابراتی در برابر رویه های گسترده صنعت مخابرات قرار گرفته اند و چاره ای جز پذیرش آن ندارند اما سرمایه گذاران T-Mobile از نحوه روند رشد و فعالیت کسب و کارشان بسیار خرسند هستند. در این میان نه تنها ادغام طولانی شده با Sprint به طور رسمی تایید شد بلکه اقدامات مالی هم در مسیر موفقیت قرار گرفته اند.
مایک سیورت، مدیرعامل T-Mobile گفت: تنها پنج هفته پیش ما با Sprint ادغام شدیم تا T-Mobile جدید را بسازیم و امروز بسیار هیجان زده تر از همیشه هستیم که توانستیم فرصت خلق ارزش زیادی ایجاد کنیم و پتانسیل هم افزایی پیش روی ما است.
او افزود: ما به مسابقات پیش رو برای سرمایه گذاری برای آینده T-Mobile جدید راه یافته ایم و همزمان که برنامه های کسب و کارمان را اجرا می کنیم، فرصت های خارق العاده پیش رو را کنترل و مدیریت خواهیم کرد.
در مسیر توسعه 5G، T-Mobile رقابت سفت و سختی را آغاز کرده است. این اپراتور به فرکانس mmWave برای دانلودهای با سرعت بالا، باند 600 مگاهرتز برای پوشش و با ادغام با Sprint به باند میانه 2.5 گیگاهرتز دسترسی دارد تا سرعت و پوشش را باهم درآمیزد.
 

​​