تلفن همراه

ویژگی‌های شگفت انگیز برنامه جدید دوربین MIUI 12 شیائومی

منبع: شیائومی شاپ
شیائومی هفته گذشته از MIUI 12 و Mi 10 Youth Edition رونمایی کرد. MIUI 12 از طراحی جدیدی برخوردار است و شیائومی روی برنامه‌های سهام آن نیز کار کرده است. دوربین MIUI نیز از این قاعده مستثنا نیست، رابط کاربری برنامه دوربین، به روز شده و کارکردن با آن آسان‌تر شده است. همچنین ویژگی‌های جدیدی را که در فیلم زیر نشان داده شده، دریافت خواهد کرد.
 
در اینجا ویدئویی که توسط رئیس بخش محصولات دوربین شیائومی منتشر شده و در Weibo قرار گرفته است را مشاهده می‌کنید.
 
ویژگی‌های برنامه دوربین MIUI 12 شیائومی
 
این ویدئو به زیبایی ویژگی‌ها و رابط کاربری جدید برنامه دوربین را به نمایش می‌گذارد. در اینجا خلاصه‌ای از ویژگی‌های جدیدی که در برنامه دوربین MIUI دریافت خواهیم کرد ذکر شده است:
 
کلون جادویی
 
در حالت کلون جادویی، موضوع تصویر می‌تواند چندین بار در موقعیت‌های مختلف ظاهر شود. به طوریکه همان فرد، از زوایا و جهت‌های مختلف عکاس برداری می‌شود.
 
ویژگی Kaleidoscope جادویی
 
ویژگی Kaleidoscope جادویی حالت لوله شکل نما را به تصاویر شما می‌بخشد. در این افکت، تصویر شما از زوایای مختلف نشان داده می‌شود. به طور خلاصه، این حالت الگوی Kaleidoscope را به تصاویر یا فیلم‌هایتان می‌دهد.
 
برای عکس گرفتن ضربه زده و برای فیلم ضبط کردن نگه دارید
 
اکنون شما می‌توانید با نگه‌داشتن دکمه، ویدیو ضبط کنید. در نسخه‌های قبلی، شما با نگه داشتن دکمه عکس گرفتن قادر به ضبط فیلم‌ نبودید اما اکنون می‌توانید این کار را انجام دهید. شیائومی با چنین ویژگی‌هایی رابط کاربری خود را راحت‌تر کرده است.
 
سفارشی کردن طرح بندی
 
اکنون می‌توانید گزینه‌ها را طبق دلخواه خود بچینید کنید. کاربران قادر خواهند بود تصمیم بگیرند که کدام گزینه‌های دوربین جلوتر نمایش داده شود.
 
 
رنگ‌های سفارشی
 
همچنین می‌توانند گزینه‌های رنگی مختلفی را در برنامه دوربین از جمله زرد، صورتی، بنفش، آبی و سبز انتخاب کنند.
 
 
صداهای داخل برنامه‌ای بهبود یافته جدید
 
شما در رابط کاربری جدید قادر خواهید بود صدا را از بین چهار افکت صوتی جدید با نام‌های دوربین بافت، دوربین هنری، دوربین فیلم و دوربین سرزنده انتخاب کنید.
 

​​