فناوری اطلاعات

مجوز نشر دو فصلنامه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی پژوهشگاه فضایی ایران صادر شد

منبع: فارس
پژوهشگاه فضایی ایران موفق به اخذ پروانه نشر برای انتشار دوفصلنامه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی شد.
 
 
 
 
 به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، پژوهشگاه فضایی ایران موفق به اخذ پروانه نشر برای انتشار دوفصلنامه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی شد.
 
براساس این گزارش ، در پی اقدام این پژوهشگاه برای اخذ مجوز نشریه، کمیسیون انتشارات دولتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نشر دوفصلنامه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی را صادر کرد.
 
 
گفتنی است، این نشریه به مدیرمسئولی دکتر حسین صمیمی، رئیس پژوهشگاه فضایی ایران و با هدف نشر دستاوردهای فضایی و طرح و تبادل دانش و درس‌آموخته‌های فعالیت‌های حوزه فناوری فضایی منتشر خواهد شد.
 
لازم به ذکر است ، مطالب مرتبط با بخش‌های مختلف حوزه فضا، از جمله طراحی و ساخت سامانه‌های فضایی، ناوبری و موقعیت‌یابی، اکتشافات فضایی، سنجش از دور، مخابرات فضایی، کاربرد فناوری‌های فضایی، کسب و کارهای فضاپایه و دیگر موارد مرتبط درج خواهد شد.
 
بنابر اعلام پژوهشگاه فضایی ایران،  پیش از این نیز با توجه به ضرورت انتشار کتاب در حوزه موضوعات فضایی، پژوهشگاه فضایی ایران نسبت به دریافت مجوز نشر اقدام کرد که در نهایت با پیگیری‌های مستمر روابط عمومی این پژوهشگاه، موفق به اخذ پروانه نشر کتاب از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

​​