تلفن همراه

اجرای موفق رجیستری موبایل قاچاق را به صفر رسانده است

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
منتخب مردم البرز از حوزه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس یازدهم گفت: اجرای موفق ریجستری تلفن همراه توسط وزارت ارتباطات توانست قاچاق تلفن همراه را به صفر برساند.
به گزارش اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، علی حدادی منتخب مردم البرز از حوزه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در دیدار با سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: اولویت‌های مهمی در مجلس یازدهم برنامه ریزی شده که محور همه آنها نفع مردم در خدمات و قوانین است و قصد داریم با اصلاح قوانین دست و پا گیر به این مهم دست یابیم.
 حدادی ادامه داد: در مجالس قبلی بعضاً پیش از تصویب قوانین، کارشناسی صورت نمی‌گرفت و منجر به ایجاد چالش بین مردم و دستگاه‌های اجرایی می‌شد.
 
یکی دیگر از اولویت‌های مجلس یازدهم انحصارزدایی و جلوگیری از رانت است. اقتصاد کشور بر پایه نفت بنا شده که لازم است با جلوگیری از قاچاق کالا و مالیات تولید ناخالص کشور را افزایش دهیم و کشور را از اقتصاد نفتی رهایی بخشیم. اجرای موفق ریجستری تلفن همراه توسط وزارت ارتباطات توانست قاچاق تلفن همراه را به صفر برساند.
 
حدادی ظرفیت‌های استان را بسیار بالا ارزیابی کرد و ادامه داد: لازم است با سرویس‌دهی مناسب به روستاها از کوچ به شهرها جلوگیری کنیم و همچنین اگر آمایش سرزمینی و نقشه راه مناسبی برای کشور تهیه نشود به بی راهه خواهیم رفت.
 
نماینده منتخب مردم البرز که سابقه چند دوره فرمانداری را در دولت نهم و دهم در کارنامه خود دارد، ظرفیت‌های استان را بسیار بالا ارزیابی کرد و ادامه داد: لازم است با سرویس‌دهی مناسب به روستا ها از کوچ به شهر‌ها جلوگیری کنیم و همچنین اگر آمایش سرزمینی و نقشه راه مناسبی برای کشور تهیه نشود به بی راه خواهیم رفت.
 
وی در پایان به عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم اشاره و تصریح کرد: اجرای موفق ریجستری تلفن همراه توسط وزارت ارتباطات توانست قاچاق تلفن همراه را به صفر برساند.
 
در این دیدار سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز به معرفی و تشریح ساختار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نماینده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان پرداخت و بیان کرد: استان البرز با قرار گرفتن در کریدور فناوری اطلاعات، نزدیک بودن به پارک سجاد و در اختیار داشتن منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام، یکی از استان‌های مهم برای این وزارتخانه محسوب می‌شود که در سال پایانی دولت مشغول اتمام طرح‌های شروع شده است.
 

​​