تلفن همراه

«اچ تی سی» موبایل ۵G رونمایی می کند

منبع: مهر
طبق گزارشی جدید به نظر می رسد شرکت تایوانی اچ تی سی قصد دارد در جولای امسال نخستین موبایل ۵G خود را رونمایی کند.
 
 به نقل از گیزموچاینا، گزارشی جدید حاکی از آن است که شرکت HTC مشغول ساخت یک موبایل میان رده به نام HTC Desire ۲۰ Pro است. این درحالی است که بخش تولید موبایل شرکت تایوانی با خسارت های ناشی از کاهش فروش محصولات دست و پنجه نرم می کند.  
 
از سوی دیگر به نظر می رسد این شرکت تصمیم دارد در جولای سال جاری میلادی نخستین موبایل ۵G خود را رونمایی کند. به گفته کارشناسان ممکن است موبایل مذکور یک دستگاه رده بالا و پرچمدار باشد.
 
موبایل های HTC Exodus۱و HTC U۱۲+  که در سال ۲۰۱۸ معرفی شدند، آخرین پرچمداران «اچ تی سی» بودند.  یکی از مدیران این شرکت در مصاحبه ای اعلام کرده بود هنگامیکه اینترنت ۵G در تایوان عرضه شود، اچ تی سی نیز  موبایل های مجهز به فناوری نسل پنجم را عرضه خواهد کرد. درهمین راستا کارشناسان معتقدند این شرکت در ماه جولای نخستین موبایل ۵G خود را رونمایی می کند.هنوز اطلاعاتی درباره نام و مشخصات موبایل ۵G اچ تی سی منتشر نشده است.
 
از سوی دیگر اچ تی سی تصمیم دارد در ماه ژوئن یک موبایل ۴G نیز رونمایی کند که نام این دستگاه نیز هنوز مشخص نشده است. با این وجود احتمال داردDesire ۲۰ Pro نام دستگاه ۴G باشد. پیش بینی می شود این موبایل با تراشه اسنپ دراگون ۶۶۵ و ۶ گیگابایت RAM عرضه شود. پنل پشتی دستگاه نیز مجهز به ۳ دوربین و اسکنر اثر انگشت خواهد بود.

​​