فناوری اطلاعات

آغاز همکاری گسترده مایکروسافت و شبکه توزیع جهانی FedEx

منبع: همکاران سیستم
شرکت‌های مایکروسافت و FedEx از آغاز همکاری‌های چندساله برای کمک به تحولات تجاری با ادغام شبکه دیجیتالی و لجستیک جهانی FedEx و تجهیز آن به خدمات رایانش ابری مایکروسافت خبر دادند. مایکروسافت و FedEx از طریق سرویس‌های گسترده Azure و Dynamics 365 فرصت‌های بیشماری را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنند تا از این طریق راهکارهای داده و تحلیل اطلاعات برای تشخیص نقاط بحرانی در فعالیت‌های تجاری و آماده سازی کسب و کارها برای رقابت بهتر در بازار فراهم شود.
 
 
«فردریک اسمیت» مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره FedEx در این خصوص گفت: «شرکت FedEx از روز نخست فعالیت خود تاکنون همواره درحال بهبود زنجیره تامین بوده است و ما هم اکنون با اعلام این خبر، اتفاق مذکور را وارد سطح جدیدی می‌کنیم. ما به کمک مایکروسافت توانایی عظیم فناوری را با مقیاس گسترده زیرساخت‌های خود ادغام می‌کنیم تا به انقلاب بزرگ در عرصه تجارت دست یابیم و شبکه گسترده برای آنچه در آینده مشتریان نیاز دارند ایجاد کنیم».
 
این همکاری استراتژیک بیانگر تعهد طولانی بین دو شرکت مذکور است تا از این طریق نوآوری‌ها، همکاری‌ها در عرصه توسعه محصول و به اشتراک گذاری تجربیات خود را به بهترین شکل ارایه دهند. شرکت FedEx هم اکنون بیش از 99 درصد تولید ناخالص جهان را 220 کشور و منطقه مختلف جابه‌جا می‌کند و بر اساس گزارش مرکز Fortune 500، خدمات رایانش ابری Azure بیش از 95 درصد از 500 شرکت بزرگ جهان را تحت پوشش خود قرار داده است.
 

​​