تلفن همراه

ارتقاء ۲۱۵ سایت تکنولوژی تلفن همراه در کردستان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مدیر مخابرات منطقه کردستان از ارتقاء ۲۱۵ سایت تکنولوژی تلفن همراه در استان خبر داد
 
آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان از سنندج ، با اشاره به اینکه این اقدامات به منظور ارائه خدمات با کیفیت‌تر، جلب رضایت مشتریان و اصل مشتری مداری صورت گرفته است اظهار داشت: این ارتقاء در ۱۱۰ نقطه استان انجام شده است.
 
حکمت ضمن یادآوری ۲۱۵ سایت ارتقاء یافته به تکنولوژی‌های نسل سوم و چهارم تلفن همراه خاطر نشان ساخت: از این آمار تعداد ۱۹ سایت در شهرستان بانه، ۱۶ سایت در شهرستان بیجار، ۲۲ سایت در شهرستان دهگلان، ۱۷ سایت در شهرستان دیواندره و ۱۹ سایت دیگر نیز در شهرستان سروآباد ارتقاء یافته اند.
 
او همچنین تصریح کرد: تعداد ۱۸ سایت در شهرستان سقز، ۶۰ سایت در سنندج، ۱۶ سایت در شهرستان قروه، ۱۵ سایت در شهرستان کامیاران و ۱۳ سایت در شهرستان مرزی مریوان ارتقاء و نصب شده اند.
 
حکمت در ادامه تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف و استراتژی‌های مخابرات منطقه کردستان در خصوص ارتقاء و راه اندازی سایت‌های دارای تکنولوژی ۳G و ۴G را یاد آور شد و افزود: طبق برنامه ریزی‌های مدون شده و اجرای کامل آن توسط همکاران منطقه موفق شدیم در این شاخص عملکرد چشم گیری داشته باشیم.
 
مدیر مخابرات منطقه کردستان افزود: وجود بیش از ۸۳۷ سایت تکنولوژی ۳G و ۴G در استان بیانگر حسن توجه مسولین این حوزه به کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه به مشتریان است.
 
او با اشاره به این مطلب که مخابرات منطقه کردستان همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به نیاز‌های ارتباطی و مخابراتی مشتریان است ابرازداشت: تمام سعی و تلاش این مجموعه حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات و محصولات نوین مخابراتی در سطح استان است.
 
حکمت، وجود بستر‌های مخابراتی در تمام حوزه‌ها بخصوص در حوزه تلفن همراه را عاملی برای کاهش هزینه، مدیریت زمان، انجام برخی از کار‌های روزمره و اداری افراد دانست و افزود: آمار بهره گیری مشتریان از این بستر بیانگر این مهم می‌باشد.
 
او پشتیبانی و حمایت‌های دلگرم کننده مسولین ارشد شرکت مخابرات ایران، استاندار کردستان وتعامل و همکاری مشتریان مخابراتی را با این مجموعه قابل تقدیر دانست و گفت: امیدوارم با تداوم این روند، شاهد پیشرفت وتوسعه بیش از پیش زیرساخت‌های مخابراتی باشیم.

​​