تلفن همراه

کارکنان مخابرات روستایی خوزستان خواهان پرداخت حقوق خود براساس قراردادشان شدند

منبع: ایرنا
جمعی از کارکنان مخابرات روستایی خوزستان در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود بر اساس قرارداد دائم امضا شده، در مقابل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تجمع کردند.
 
بیش از ۷۰ نفر از کارکنان مخابرات روستایی خوزستان امروز شنبه در اعتراض به "پرداخت نشدن حقوق و مزایا بر اساس قراداد کاری منعقده با کارفرما"، در اهواز تجمع کردند.
 
یکی از این کارکنان که خواست نامش در خبر ذکر نشود در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه ۲۴۸ نفر در مخابرات روستایی استان مشغول به کارهستند بیان کرد: هر کدام از این کارکنان بالای۲۰ سال سابقه کار داریم و همه در سال ۹۳ طبق ماده ۸۳ بودجه ، در سال 1393 قرارداد دائم شدیم.
 
وی گفت: در سال ۹۵ ابلاغیه این دستور، به مخابرات اعلام شد تا بر اساس این دستورالعمل، همسانسازی حقوق انجام شود که متاسفانه تاکنون این کار انجام نگرفته است.
 
این پرسنل مخابرات روستایی استان ادامه داد: حقوق کارکنان در این بخش با وجود اینکه قرارداد دائم با مخابرات هستند، از حقوق یک کارگر تازه‌کار نیز کمتر پرداخت می‌شود و ما خواستار پرداخت حقوق و مزایای خود بر اساس قراردادی که داریم هستیم.
 
وی گفت: امروز با مسوولان اداره کار در این مورد صحبت کردیم و قرار شد روز دوشنبه نمایندگانی از مخابرات، کارکنان مخابرات روستایی استان و اداره کار در یک جلسه برای بررسی این مشکل حضور یابند.

​​