تلفن همراه

ایمنی محصولات 5G شرکت Keysight تائید شد

ICTna- شرکت Keysight Technologies اعلام کرد که آزمایشگاه تست تایوانی Audix، محصولات 5G این شرکت را برای سطح ایمنی فرکانس رادیویی و انتشار امواج مایکروویو از دستگاه های بی سیم تائید کرده است.

Keysight.png

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، Audix در تلاش است تا از رعایت استانداردهای ایمنی اشعه الکترومغناطیسی دستگاه های جدید 5G که در باند فرکانسی sub-6GHz و mmWave کار می کنند، اطمینان حاصل کند.

طیف گسترده محصولات 5G شرکت Keysight شامل شبیه ساز شبکه 5G، منابع سیگنال و تحلیلگرها و فعال سازی خانه های آزمایشی به منظور ارزیابی کارآیی و انطباق ایمنی دستگاه های انتقال RF و موج های الکترومغناطیسی بررسی می شود.

محصولات اندازه گیری و تست شده Keysight از مشخصات اجباری تعیین شده از سوی کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) در آمریکا و بخشنامه تجهیزات رادیویی (RED) در اروپا با اندازه گیری سطوح قدرت، قدرت سیگنال و گازهای گلخانه ای تولید شده توسط دستگاه های موبایل 5G پشتیبانی می کنند.

این محصولات همچنین تائید می کنند که یک دستگاه در محدوده SAR مشخص شده برای کمتر از شش گیگاهرتز کار می کند و چگالی توان جذب (SAB) هم برای بیشتر از شش گیگاهرتز است.

این مساله به یک کاربر دستگاه بی سیم اطمینان می دهد که هنگام استفاده از دستگاه در کنار بدن، در معرض شعه های RF قرار ندارد.


​​