تلفن همراه

اینستاگرام، استوری ها را کاربردی تر می کند

منبع: ترنجی
استوری در اینستاگرام بخش بسیار مهمی و پرطرفداری است. در حقیقت از وقتی ارایه شده دیگر کاربران موضوعات روزمره رو خود را کمتر پست می کنند و این حتی بهتر است. ما امروز متوجه شدیم که در حال حاضر اینستاگرام نمایش دو ردیفه استوری ها را تست می کند. این می تواند روش تعامل با بخش استوری را متفاوت کند.
 
نمایش دو ردیفه استوری اینستاگرام
 
تا پیش از این استوری ها به صورت یک ردیف و بالای تایم لاین پست ها نمایش داده می شد. در این حالت شما ۴ استوری از دوستان خود را می توانستید ببینید. برای اینکه بدون باز کردن استوری آن ها، بخواهید ببینید شخص دیگری استوری دارد یا نه باید سوایپ می کردید (نوار استوری را می کشیدید) تا باقی استوری ها را ببینید.
 
در این حالت نمایش دو ردیفه استوری اینستاگرام حالا و در یک نگاه ۷ استوری دوستان خود را می بینید و این برای افرادی که دوستان زیادی دارند یا صفحات زیادی را دنبال می کنند، مفید است.
 
من در حساب شخصی اینستاگرام خود امروز صبح این ویژگی را دیدم که به شکل زیر خواهد بود:
 
 
 
 
البته هنوز این ویژگی برای همه حساب های کاربری اینستاگرام فعال شده و من در دیگر صفحاتم چنین ویژگی را ندارم. مشخصا این یک آپدیت وابسته به حساب کاربری است و به نسخه نرم افزار اینستاگرام شما هم ارتباطی ندارد.
 
این تصمیم می تواند جالب باشد، چرا که این روزها نسبت تصویر نمایشگر موبایل های ما روز به روز بیشتر می شود و چه استفاده ای بهتر از این که مقداری محتوای بیشتر را در این صفحات قد بلند ببینیم.

​​