تلفن همراه

هواوی آنلاین از محصولات جدیدش در ایران رونمایی می‌کند

منبع: پیوست
هواوی روز چهارشنبه ۴ تیر ماه، در مراسمی آنلاین از جدیدترین محصولات خود که به‌زودی وارد بازار ایران می‌شوند رونمایی می‌کند.
 
به گزارش روابط‌عمومی هواوی، این شرکت چینی به ‌عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ تکنولوژی دنیا، علاوه بر گوشی‌های هوشمند محصولات دیگری مانند لپ‌تاپ، تبلت، ساعت هوشمند و غیره نیز تولید می‌کند که هر کدام سالانه رشد قابل توجهی را تجربه می‌کنند.
 
به گفته روابط‌عمومی این شرکت، به زودی تعدادی از محصولات جدید هواوی برای حضور در بازار ایران رونمایی خواهند شد. این رویداد به دلیل مشکلات مربوط به گسترش ویروس کرونا به صورت پخش زنده و استریم آنلاین برگزار می‌شود و در تاریخ چهارشنبه مورخ ۴ تیر در محل هتل اسپیناس پالاس به معرض دید علاقه‌مندان گذاشته خواهد شد.
 
در این رویداد آنلاین قرار است از چند محصول جدید هواوی از جمله گوشی پرچمدار Huawei P40 pro، گوشی Huawei Nova 7i، سری لپ‌تاپ‌های جدید هواوی و تبلت پرچمدار Huawei Matepad Pro برای بازار ایران رونمایی شود.
 
علاقه‌مندان به اکوسیستم هواوی، در آینده نزدیک می‌توانند به جدیدترین محصولات هواوی علاوه بر گوشی‌های هوشمند نیز دسترسی داشته باشند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند این رویداد را از طریق صفحه آپارات هواوی ایران  در روز چهارشنبه ۴ تیر ماه، ساعت ۲۰:۰۰ تماشا کنند.
 

​​