رگولاتوری

افزایش اجتناب ناپذیر مصرف اینترنت در ایام قرنطینه بریتانیا

ICTna.ir- متوسط مصرف روزانه اینترنت توسط بزرگسالان بریتانیایی به واسطه اجرای طرح قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا برای اولین بار در آوریل امسال به بیش از چهار ساعت افزایش یافت.
 
customer-experience-CEM-BSS-1-770x285.jpg
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، براساس اطلاعات ارایه شده در گزارش سالانه Ofcom میزان زمان آنلاین صرف شده افزایش یافته است. این تعجب آور هم نیست وقتی می بینیم که مهاجرت تدریجی از پخش تلویزیونی گسترده به سرویس های VoD در حال وقوع است. اما افزایش 30 دقیقه ای این زمان در مدت تنها هفت ماه به وضوح نشان دهنده شتاب رشد است.
یی چانگ ته، مدیر استراتژی و تحقیق Ofcom در این باره گفت: قرنطینه احتمالا یک میراث دیجیتال پایدار از خود به جا خواهد گذاشت. ویروس کرونا روش های زندگی، کار و معاشرت ما را با میلیون ها آدمی که از سرویس های ویدویی آنلاین برای اولین بار استفاده می کنند، تغییر داد. از آنجایی که راه های ارتباطی ما متحول شده و مردم افق های آنلاین خود را گسترش می دهند، نقش ما کمک به ایجاد یک تجربه مثبت، ایمن و محافظت شده است.
 
آنچه که این مدیر Ofcom بیش از همه به آن اشاره داشت، به ویدیو کنفرانس مربوط است که منجر به رشد فزاینده مصرف اینترنت به محض شروع قرنطینه در ماه مارس در جهان شد. اما اطلاعیه Ofcom بر ویدیوهای تولید شده توسط کاربران تمرکز دارد که موقعیت های ویژه ای را خلق کرد.
 

​​