تلفن همراه

کرونا؛ مانور واقعی برای ارائه خدمات غیرحضوری مخابرات

منبع: ایسنا
 سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: ارائه خدمات با کیفیت ، افزایش رضایت مشتری، آرامش خاطر مشتریان و حفظ سلامت همشهریان، از اهداف مخابرات منطقه در راستای شعار ارتباطی فراگیر است.
 
حسن آذری نصرآباد، گفت: شیوع ویروس کرونا فرصت مغتنمی برای یک مانور واقعی و معرفی سامانه‌های غیر حضوری شرکت مخابرات ایران برای رفاه حال همشهریان است.
 
به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان جنوبی، وی با توجه به افزایش شیوع این بیماری در کشور، از مشتریان خواست، برای دریافت خدمات مخابراتی، حتی الامکان از درگاه های غیرحضوری استفاده کنند.
 
وی تصریح کرد: سامانه USSD شرکت مخابرات ایران با شماره # ۲۰۲۰* در حال حاضر فعال بوده و تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر استان می‌توانند با استفاده از این کد دستوری خدمات مربوط به ثبت نام تلفن ثابت، ثبت خرابی تلفن ثابت، خدمات اینترنت پرسرعت، پرداخت قبض تلفن ثابت و شارژ کارت تلفن همگانی را انجام دهند.
 
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی با اشاره به پرداخت قبض از طریق شماره‌گیری ۲۰۰۰، اظهار کرد: شهروندان می‌توانند از سامانه‌های پرداخت غیرحضوری برای تمامی قبض‌های خود اعم از (تلفن ثابت، برق،آب و گاز) نیز با شماره‌گیری سامانه ۲۰۰۰ اقدام کنند.
 
آذری نصرآباد بیان کرد: در این روش برای قبض تلفن ثابت نیازی به وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت نبوده و در صورت قطع بدهی با پرداخت از این سامانه تلفن به صورت آنی وصل می‌شود.
 
وی یادآور شد: کافی است مردم شماره ۲۰۰۰ را با تلفن ثابت و یا همراه خود شماره‌گیری کرده و مراحلی که اپراتور توضیح می‌دهد را دنبال کنند.
 
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی، سامانه‌های ۲۰۲۰ ،  ۲۰۱۰  و خرابی تلفن ثابت  ۲۰۱۱۷ و همچنین وب‌ سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir  ،  را به عنوان درگاه‌های پرادخت غیرحضوری برشمرد.
 
آذری نصرآباد بیان کرد: مخاطبان می‌توانند ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، از همان طریق نسبت به پرداخت آن به صورت شبانه‌روزی اقدام کنند.
 
وی افزود: سامانه غیرحضوری خدمات تلفن همراه اول نیز با شماره گیری ۹۹۹۰ از طریق تلفن همراه و ۰۹۱۲۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت امکان‌پذیر است.
 
آذری نصرآباد گفت:  در راستای رفاه حال مشتریان و افزایش رضایتمندی آن‌ها امکان مشاهده و دریافت ریز جزئیات قبوض تلفن ثابت و چاپ آن نیز فراهم شده است.
 
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی افزود: مشترکین تلفن ثابت در صورت نیاز به قبض یا مشاهده جزئیات آن از قبیل دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت و... می‌توانند با مراجعه به آدرس www.tvi.it/bill/۰۵۶ نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
 
وی یادآور شد: مخابرات منطقه با ارائه تمام خدمات ممکن، سعی در حفاظت محیط زیست  و همچنین کاهش ترددهای غیرضروری شهروندان و مشتریان برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس را دارد.

​​