فناوری اطلاعات

سرویس FAX.IR به کار خود پایان می‌دهد

منبع: پیوست
 سرویس فکس اینترنتی، FAX.IR پس از حدود ۸ سال فعالیت، در پیامی که به مشتریان خود ارسال کرده، از توقف ارائه سرویس خود به کاربران از تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری خبر داد.
 
سرویس FAX.IR سرویسی است که در سال ۹۲ توسط شرکت توسعه ارتباطات آتریسا وابسته به شرکت قدیمی حوزه ارتباطات یعنی افرانت راه‌اندازی شد. در این سرویس امکان ارسال و دریافت فکس برای کاربران توسط موبایل، تبلت یا با مراجعه به سایت WWW.FAX.IR فراهم شده است.
 
حالا روابط عمومی این سرویس با ارسال پیامی به مشتریان خود اعلام کرده که ارائه سرویس FAX.IR از تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری متوقف خواهد شد. در این پیام دلیل روشنی مبنی براین تصمیم ذکر نشده و تنها دلیل توقف ارائه سرویس شرایط موجود و براساس تصمیم شرکت اعلام شده است. پیگیری‌های پیوست از تیم مدیران این سرویس برای دریافت جزییات بیشتر در مورد این تصمیم تا این لحظه بدون پاسخ مانده است.
 
در پیام ارسالی این شرکت به مشتریانش این سرویس تاکید کرده که مبالغ باقیمانده مربوط به مشتریانی که تا تاریخ ۳۱ شهریور به صورت کامل از سرویس استفاده نمی‌کنند را به حساب بانکیشان بازمی‌گرداند. کاربران باید تا تاریخ ذکر شده از طریق ایمیل ثبت نام‌شده در سامانه به آدرس support@fax.ir حساب بانکی خود را اعلام کنند تا آنها این مبالغ را بازگردانند.
 
 

​​