تلفن همراه

رگولاتور: امشب هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول بسته های بلندمدت و پرطرفدار حذف شده را باز میگردانند

falah 3.jpg

ICTna.ir - معاون وزیر ارتباطات گفت امشب هر دو اپراتور تلفن همراه، بسته های اینترنت بلندمدت و پرطرفدار حذف شده خود را باز میگردانند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، حسین فلاح جوشقانی گفت: امشب دو اپراتور تلفن همراه بسته‌‌های اینترنتی بلند مدت و پرطرفدار حذف شده‌ی خود را باز می‌گرداندند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وعده داد توضیحات بیشتر را فردا در مصاحبه با رسانه‌های جمعی به سمع و نظر مردم خواهد رساند.

لحظاتی پیش هم لحظاتی پیش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد پس از کش و قوسهای فراوان و چندین نوبت اخطار و اعمال جریمه از سوی رگولاتوری، بخش اعظم بسته های اینترنت ایرانسل که از تاریخ 13 تیرماه از کانال های فروش کددستوری (USSD) و اپلیکیشن "ایرانسل من" حذف شده بود، به این کانال های فروش بازگشت و مجددا توسط مشترکین سیم کارت های ایرانسل قابل سفارش شدند. به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اپراتورهای تلفن‌همراه همراه اول و ایرانسل در ۱۳ تیرماه اقدام به حذف برخی از بسته‌های کاربردی و بلندمدت اینترنت خود کرده بودند که این اقدام با واکنش تند کاربران در شبکه های اجتماعی مواجه شد.


​​