تلفن همراه

در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی/ قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی "همه باهم" شرکت مخابرات ایران شنبه ۱۲ مهر برگزار می شود

مسابقه اینستاگرامی "همه باهم" شرکت مخابرات ایران که چندی پیش پیش برای تمام مشتریان و مخاطبان شرکت برگزار شده بود، روز شنبه ۱۲ مهر قرعه کشی شده و تمام مخاطبان می توانند از طریق آدرس https://tci.ir/live به صورت زنده شاهد این مراسم باشند.
 
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مشتریان و مخاطبان شرکت با دانلود ویدیو از طریق لینک https://www.aparat.com/v/۰XtHc و نشر آن در تمام گروه های بالای ۱۰۰ عضو شبکه های مجازی همانند اینستاگرام ، واتساپ و ... و ارسال مستندات تصویری آن (اسکرین شات) تا تاریخ ۱۰ تیر ماه ۹۹ نام و مشخصات خود را به عوان شرکت کننده در این مسابقه به ثبت رساندند که اکنون پس از بررسی های لازم در مورد مستندات ارسالی، قرعه کشی این مسابقه روز شنبه ۱۲ مهر، برگزار و جوایز نفیسی به برندگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی سازمانی اهدا خواهد شد.
 
 شایان ذکر است این مسابقه با عنوان " همه با هم مراقب جهان باشیم"، ضمن توجه به شرایط کرونایی حال حاضر، مخاطبان را به ترویج فرهنگ نگهداری از محیط زیست و مقابله با خطرات و تهدیدات آلودگی های مختلف دعوت می کرد.
 

​​