تلفن همراه

انتشار تصاویری که طراحی چهار مدل آیفون ۱۲ را فاش می‌کنند

منبع: آی تی ایران
 
تنها چند روز به زمان رونمایی از نسل جدید گوشی‌های آیفون ۱۲ اپل باقی مانده و هرچه به ۲۲ مهرماه نزدیک‌تر می‌شویم، اخبار و اطلاعات جدیدی در خصوص این گوشی‌ها به بیرون درز می‌کند.
 
در همین رابطه، اخیرا تصاویری از کیس‌های منتسب به آیفون‌های ۲۰۲۰ در فضای وب منتشر شده که با نگاهی به آن‌ها می‌توان به طراحی هر چهار مدل پی برد. این تصاویر توسط خرده‌فروشی Totallee که در زمینه فروش لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند فعالیت دارد، منتشر شده است.
 
طبق آخرین گزارش‌ها، اپل امسال چهار گوشی مجهز به فناوری ۵G را به بازار عرضه خواهد کرد که این خرده‌فروشی تصاویر مربوط به کیس‌های متعلق به هر چهار آیفون جدید یعنی آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس را منتشر کرده است.
 
در وب‌سایت Totallee، اطلاعاتی در خصوص ابعاد این گوشی‌ها ارائه نشده اما اعلام کرد که آیفون‌های جدید در این کیس‌ها فیت خواهند شد. طبق اطلاعاتی که پیشتر منتشر شده، آیفون ۱۲ مینی مجهز به نمایشگر ۵.۴ اینچی، آیفون ۱۲ با نمایشگر ۶.۱ اینچی، آیفون ۱۲ پرو مجهز به نمایشگر ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۲ پرو مکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی عرضه خواهد شد.
 
جدای از اندازه نمایشگر، تفاوت دیگری نیز میان مدل‌های معمولی و پیشرفته آیفون‌های ۲۰۲۰ وجود دارد که آن، سیستم دوربین به کار رفته در این گوشی‌هاست. بدین معنی که مطابق با آنچه در تصاویر می‌بینید، آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ با دوربین دوگانه و آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس نیز با دوربینی سه گانه طراحی شده‌اند.
 
اخیرا برخی از منابع خبری مدعی شده‌اند که از میان چهار مدل آیفون، مدل‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی از ۲۳ اکتبر عرضه خواهند شد و دو مدل دیگر یعنی آیفون ۱۲ پرو از ۱۳ نوامبر و آیفون ۱۲ پرو مکس از ۲۰ نوامبر به دست خریداران خواهند رسید.

 
 

​​