فناوری اطلاعات

نرم افزار ابرستان برای حسابداری شرکت های نوپا و کوچک رایگان شد

ICTna.ir- نرم افزار ابرستان برای حسابداری شرکت های نوپا و کوچک، تیم های نوپا و افراد حقیقی، طی قراردادی با سازمان فناوری اطلاعات، جهت حمایت از کسب و کارها در عبور از بحران کرونا، در طرح بوم واره، رایگان شد.
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، طی این قرارداد شرکت عصر فناوری دانش در جهت تسهیل حسابداری شرکت نوپا وکوچک، تیم نوپا و افراد حقیقی در سامانه ملی ایران نوآفرین اقدام به ارائه رایگان اشتراک یکساله لایسنس حرفه ای نرم افزار حسابداری ابرستان به تعداد محدودی کرده است.
کافی است شرکت ها و افراد در سایت ایران نوآفرین ثبت نام کنند و پس از دریافت کد 10 رقمی ایران نوآفرین خود، در سایت ایران نوافرین، وارد طرح بوم واره شوند و در آنجا نرم افزار ابرستان را انتخاب کرده و با کد خود می توانند اشتراک رایگان یک ساله را به راحتی دریافت کنند.
ابرستان نرم افزار حسابداری آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بر روی انواع سیستم های عامل و بدون نیاز به نصب کار می کند.
نرم افزار حسابداری ابرستان با هزاران کاربر، مناسب کسب و کارهای نوپا (کوچک) و استارت آپ ها با قابلیت ویژه پرداخت آنلاین فاکتور است.. در نرم افزار ابرستان هزینه های کسب و کارها به طور چشم گیری بر پایه فناوری ابری کاهش پیدا می کند.

​​