تلفن همراه

توسعه پوشش شبکه همراه اول در پلدختر

منبع: ایرنا
 
 
مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: تجهیزات اینترنت با تکنولوژی ۳G و ۴G در ۱۷ سایت تلفن همراه در شهرستان پلدختر نصب و راه اندازی شد.
 
در پلدختر به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان، سید محمد قاسمی  اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی به هم استانی های عزیز لرستانی ، پوشش شبکه همراه اول در کلیه نقاط استان در حال توسعه است.
 
وی افزود: با همت شبانه روزی تلاشگران عرصه ارتباطات در مخابرات منطقه لرستان در اجرای طرح توسعه ارتباطات سیار ، از آذرماه سال ۱۳۹۸ تا کنون با به روز رسانی و ارتقای تجهیزات فنی سایت های  bts  همراه اول در سطح استان، پهنای باند  شبکه این اپراتور جهت استفاده بهینه مشترکان از خدمات تلفن همراه افزایش یافته است.
 
مدیر  مخابرات منطقه لرستان گفت: در این راستا ۱۷ سایت bts تلفن همراه در شهرستان پلدختر به نسل سوم تلفن همراه(۳G) و نسل چهارم تلفن همراه (۴G) تجهیز شده و روند بروزرسانی و ارتقاء شبکه ارتباطات سیار در حال انجام است.
 
وی افزود: این اقدامات تاثیر بسزایی در کاهش نقاط کور و افزایش پهنای باند تلفن همراه و در نتیجه ارتقای سرعت و کیفیت اینترنت همراه اول در شهرستان پلدختر را خواهد داشت.
 
قاسمی یادآورشد: با نصب این تجهیزات مشترکان مناطق افرینه ، آهو رخش ، بن لار ، پارک جانبازان ، پران پرویز ، پل زال۴ ، تنگ فنی ، تی وی جلگه ، خرسدر ،رنگین بان ،سد پاعلم ،سراب حمام ،کمیته امداد ،کوی بسیجیان ،گوری بلمک و هلوش می توانند از خدمات اینترنت تلفن همراه با تکنولوژی  ۳G و ۴G همراه اول استفاده کنند.

​​