تلفن همراه

جاسوسی شرکت مخابرات سعودی از شهروندان این کشور

منبع: صدا و سیما
حساب کاربری "نوره الحربی" از فعالان سعودی در توییتر از جاسوسی شرکت ارتباطات و مخابرات سعودی از شهروندان این کشور خبر داد.
 
حساب کاربری "نوره الحربی" از فعالان سعودی در توییتر از جاسوسی شرکت ارتباطات و مخابرات سعودی از شهروندان این کشور خبر داد.
این حساب کاربری که از صفحات کاربری سعودی مخالف رژیم این کشور است در صفحه ویژه خود در پایگاه اجتماعی توئیتر نوشت: شرکت مخابرات عربستان «stc» از شهروندان سعودی جاسوسی می‌کند؟! اتصال حساب‌های کاربری توئیتر یعنی امکان دستیابی به اطلاعات فعالان و کاربران اینترنتی و قرار دادن اطلاعات در اختیار مقامات سعودی. این مسئله می‌تواند به زیان شهروندان تمام شود و بازداشت مخالفان رژیم سعودی مانند ترکی الجاسر را در پی داشته باشد.
نوره الحربی در توئیت دیگری با اشاره به تحلیل کارشناسان آمریکایی درباره شخصیت بن سلمان نوشت: کارشناسان آمریکایی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی را اینگونه تحلیل کردند:
- وی شخصیتی پرخاشگرانه وتهاجمی دارد و به هیچیک از اطرافیان خود احترام نمی‌گذارد؛ به طوری که یک بار همسر عموی خود ملک فهد را از کاخ اخراج کرد.
- او به بازی‌های ویدئویی معتاد است و همواره از چادر زمستانی خود بیرون می‌رفت تا علت ضعیف بودن شبکه اینترنت یا اختلالی را که در بازی مورد علاقه اش یعنی نبرد تاج و تخت پیش می‌آمد، جویا شود.
- بن سلمان صفت خوب یا مدرک بالایی ندارد او نه تنها در زمینه تحصیلات بلکه در زمینه کار و فعالیت نیز مشکل دارد، تنها ویژگی او این است که شخصی است که به پدرش پادشاه سعودی نزدیک است!.
- دلیل تسلط بن سلمان بر قدرت، و سرکوب رقیبان و مخالفان خود، انتخاب روش‌های سرکوبگرانه و افراطی است.
نوره الحربی در توئیت دیگری نیز نوشت: مقامات سعودی مفید النویصر مجری شبکه ام بی سی را بازداشت کردند. نوره الحربی سپس خطاب به مفید النویصر نوشت: حذف توئیت‌های سابق تو و عذرخواهی هایت دیگر برایت فایده‌ای ندارد و تو را از خشم بن سلمان نجات نخواهد داد!  
 
 

​​