فناوری اطلاعات

رویداد آنلاین معرفی محصولات جدید هواوی در ایران برگزار می‌شود

منبع: پیوست
رویداد آنلاین هواوی برای معرفی محصولات جدید، از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و سایر خدمات این شرکت روز چهارشنبه (۵ آذر) ساعت ۸ شب برگزار خواهد شد.
 
 این رویداد به رونمایی و معرفی محصولاتی که با گارانتی در ایران عرضه می‌شوند، اختصاص دارد. علاوه بر آن در رابطه با آخرین به‌روزرسانی‌های انجام شده درباره اکوسیستم هواوی و به ویژه سرویس‌های موبایلی هواوی و همچنین سوالات متداولی که حول آن وجود دارد، صحبت خواهد شد.

این رویداد درحالی برگزار خواهد شد که کمتر از یک هفته از اعلام رسمی هواوی مبنی بر فروش برند آنر به Shenzhen Zhixin می‌گذرد. حال باید دید هواوی علاوه بر رونمایی از محصولات جدیدش در ایران، در مورد ادامه و نحوه فعالیت برند آنر در ایران نیز توضیحاتی می‌دهد یا خیر.
 
کرونا سبک زندگی انسان‌ها را به کلی تغییر داده و حالا علاوه بر مسابات ورزشی بدون تماشاگر، کنسرت‌های آنلاین و خیلی چیز‌های آنلاین دیگر، مراسم‌های رونمایی نیز کاملا آنلاین شده‌اند. پیش از این سامسونگ سری گلکسی نوت ۲۰ و دیگر اعضای خانواده گلکسی را در مراسمی آنلاین رونمایی کرد. اپل نیز امسال طی سه مراسم متفاوت Time Flies، Hi Speed و One More Thing، از محصولات و سرویس‌های جدیدش به‌صورت آنلاین رونمایی کرد.
 
رویداد آنلاین هواوی از طریق صفحه رسمی آپارات هواوی در ایران قابل مشاهده خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه رویداد در سایت هواوی مراجعه کنید.

​​