تلفن همراه

ارتقای 19 سایت همراه اول در خوزستان

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه ارتباطی 19 سایت همراه اول در خوزستان با نصب تجهیزات و ارتقای تکنولوژی توسعه یافت.
 
رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: عملیات توسعه و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول به منظور رفع مشکلات پوشش آنتن دهی و استفاده بهینه شهروندان و ارایه شبکه همراه پرسرعت و با کیفیت در یک هفته گذشته انجام گرفت.
وی گفت: این عملیات با توجه به انجام کارهای روزانه جامعه و برخی امور زندگی مبتنی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت‌های این تکنولوژی در راستای جلب رضایت مندی مشترکان، انجام شد. 
 
مدیرمخابرات منطقه خوزستان ادامه داد: در ادامه پروژه فاز هشت عملیات توسعه و ارتقا در خوزستان، طبق برنامه ریزی مدون در مناطق شبکه پر ترافیک شهری، روستایی و جاده ای، ارتقای شبکه ارتباطی همراه اول انجام می‌گیرد. 
 
فلاح زاده ادامه داد: در این مرحله از توسعه فاز هشت شبکه ارتباطی همراه اول، تجهیزات فنی و ارتقای تکنولوژی 3G ، 2G و 4G طبق زمان بندی و در موعد مقرربر روی 19 سایت مناطق پرترافیک شهری، جادهای و روستایی پارک فرهنگیان آبادان،پست فاز 2 اهواز، نوترکی، امامزاده صالح و کلاه پر سیاه ایذه، سرحدآقا بهبهان، سبزآب دزفول، حاجی آباد رامهرمز، مرکز مخابرات حمیدیه، ایستگاه حسینیه خرمشهر، سه راهی تنبل لالی، سازمان پایانه،آلبوعلایج وسطی، اسکله، اسکله 26 و سازمان بنادرکشتیرانی ماهشهر، پتروشیمی و رستوران مهران مسجدسلیمان و کارخانه آسفالت هندیجان نصب و راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
پروژه توسعه فاز هشت در خوزستان، بر اساس زمان بندی و با هدف گسترش، بهبود و تقویت پوشش آنتن دهی و ارایه شبکه ارتباطی همراه اول با کیفیت مطلوب و اینترنت پرسرعت به شهروندان در حال انجام است.
بیس از پنج میلیون مشترک همراه اول زیر پوشش شرکت مخابرات خوزستان هستند.
 
 

​​