فناوری اطلاعات

ابرآروان بازه زمانی حمایت از استارت‌آپ‌ها را یک سال افزایش داد

 
 
ابرآروان که در یک‌سال نخست فعالیت استارت‌آپ‌ها،خدمات زیرساختی رایگان به آنها عرضه می‌کرد، با توجه به کرونا و آسیب‌پذیری کسب‌وکارها این بازه زمانی را به دو سال افزایش داد. از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۵۰ استارت‌آپ توانستند از خدمات ابرآروان به رایگان یا با تخفیف بالا بهره ببرند.
 
به گزارش روابط عمومی ابرآروان،در این طرح حمایتی،استارت‌آپ‌هایی که از سمت شتاب‌دهنده‌ها به ابر آروان معرفی می‌شوند، می‌توانند براساس تفاهم‌نامه‌ امضا شده با ابرآروان تا یک‌سال آینده با ۵۰ تا ۱۰۰درصد تخفیف از همه یا یکی از محصولات شبکه‌ توزیع محتوا (CDN)، امنیت ابری و خدمات ویدیو و پخش زنده استفاده کنند. ابر آروان هم‌چنین تفاهم‌نامه‌هایی با سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی ریاست جمهوری امضا کرده و به تیم‌های نوآفرین تسهیلات رایگان و ویژه ارائه می‌دهد.
 
براساس این گزارش از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۵۰ استارت‌آپ توانستند در قالب این طرح‌های حمایتی از خدمات ابر آروان به رایگان یا با تخفیف بالا استفاده کنند.
 
براساس تفاهم‌نامه‌ ابر آروان با شتاب‌دهنده‌ها، در حال حاضر، استارت‌آپ‌ها می‌توانند از طریق شتاب‌دهنده‌های پارادایس هاب، تریگ‌آپ، خانه‌ نوآوری، دیموند، فینووا، تیوان، امید و فضای کار اشتراکی باکس یا سامانه‌ی نوآفرین، سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری، از این خدمات بهره‌مند شوند.
 

​​