رگولاتوری

پیام تبریک رییس رگولاتوری به مناسبت هفدمین سالروز تاسیس این سازمان

منبع: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
 
 
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی همزمان با فرارسیدن ۱۹ آذر، هفدهمین سالروز تاسیس این سازمان، در پیامی این روز را به تمامی کارکنان، مدیران و همکارانش در حوزه ICT تبریک گفت. در این پیام آمده است:
همکاران ارجمند
امسال ۱۹ آذر، متفاوت از هر زمان دیگری برای ما رقم خورده است؛ شیوع ویروس کرونا، شرایط متفاوتی ایجاد کرده و فناوریهای ارتباطی که پیش از این به دلیل ماهیت اش کم کم داشت جای پایی در زندگی ما باز می کرد، اکنون بیش از هر زمان دیگری با زندگی روزمره ما عجین شده است. به همان نسبت مسئولیت اقدامات ما بعنوان نهاد حاکمیتی و مقررات گذار در بخش ICT ، که چگونگی ارایه خدمات با کیفیت در این عرصه به کاربر نهایی را رقم می زند، نیز دوچندان شده؛ مسئولیتی که در طول شانزده سال گذشته، کنار هم ، گاه ما را در مقابل آزمونهای سخت قرار داده، محکمان زده و کوله بار تجربه مان را پربارتر کرده است.
۱۹ آذر بهانه ای است برای مرور راهی که تا به اینجا آمده ایم،فرازها، فرودها و دستاوردهایی که در این مسیر سخت به همت و تلاش خستگی ناپذیر تک تک کارکنان و مدیران این حوزه و فعالان بخش خصوصی کشور محقق شده است.
خداوند را سپاسگزارم که در بیش از یک دهه گذشته، فرصت همراهی و تعامل با شما را داشته ام تا در کنار یکدیگر بتوانیم ICTکشور را به نقطه"اکنون" برسانیم. نقطه ای که هر لحظه آن، بنا به ماهیت تغییرپذیر فناوری،آغازی است برای گام نهادن در عرصه ای جدید. عرصه ای که سنگ بنای آن، پیش از این، به دستان توانمند و تفکر متعهدانه پیشینیان مان گذاشته شده است.
هفدمین سالروز تاسیس سازمان را به همگی شما تبریک می گویم و ضمن قدردانی از تلاشهای گرانسنگ شما، امیدوارم مصمم تر از پیش، در دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده حوزه ICT، گام برداریم.
 

​​