تلفن همراه

جزئیات استفاده از پنل کاربری و شارژ سریع مشتریان اینترنت مخابرات

 
 
روش دریافت گذرواژه پنل کاربری و شارژ سریع اینترنت مشتریان مخابرات، به همراه مشاهده وضعیت و جزئیات سرویس خریداری شده اعلام شد.
 
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مشتریان با استفاده از نشانی ADSL.TCI.IR می توانند تعداد روزهای باقی مانده از قرارداد، حجم مصرف شده و حجم باقی مانده از سرویس  را مشاهده کرده و یا برای خرید حجم اضافه، تغییر یا تمدید سرویس اقدام کنند.
 
 بر اساس این گزارش آدرس پنل کاربری مشتریان شرکت مخابرات ADSL.TCI.IR    می باشد که نام کاربری و گذرواژه هنگام خرید سرویس، به شماره موبایل اعلام شده توسط مشتری ارسال می شود. در صورتی که مشتری .نام کاربری خود را فراموش کرده ، نام کاربری همان شماره تلفنی است که مشترک روی آن از خدمات اینترنت استفاده می نماید. (شماره تلفن به همراه کد استان بدون صفر)
 
همچنین برای بازیابی گذرواژه لازم است مشتریان در بالای صفحه پنل کاربری روی "بازیابی گذرواژه" کلیک کنند که در  این حالت  یک پیامک حاوی گذرواژه ارسال میگردد و مشترک می تواند با وارد کردن نام کاربری خود و گذرواژه دریافتی از طریق پیامک به پنل کاربری خود وارد شود.
 
بر اساس این گزارش ،  مشتریان برای خرید ترافیک اضافه  می توانند بدون نیاز به گذرواژه و با کلیک بر روی گزینه شارژسریع در پایین صفحه ADSL.TCI.IR و وارد نمودن نام کاربری خود و کد امنیتی، کلید ورود به شارژ سریع را کلیک کرده و وارد صفحه خرید شوند.
 
در این مرحله با استفاده از کلید خرید ترافیک اضافه لیست بسته های ترافیکی به نمایش داده  می شود که مشتریان می توانند پس از انتخاب بسته ترافیکی مورد نظر ،کلید خرید را کلیک کرده و حجم اینترنت خود را به میزان دلخواه افزایش دهند.
 

​​