تلفن همراه

اصلاحیه شماره یک مزایده بزرگ املاک شرکت مخابرات ایران با شرایط و تسهیلات ویژه

شرکت مدیریت سامان سازه غدیر (مدیریت املاک مخابرات ایران) در نظر دارد با شرایط ویژه نسبت به فروش تعدادی از املاک خود در سراسر کشور از طریق مزایده عمومی اقدام نماید که با شرایط و تسهیلات ویژه، فرصتی استثنایی برای سرمایه‌گذاری خواهد بود.
 
 به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مزایده املاک شرکت مخابرات ایران توسط شرکت مدیریت سامان سازه غدیر (مدیریت املاک مخابرات ایران) انجام می شود که در نظر دارد طبق قوانین و روندهای تعریف شده سازمانی با شرایط ویژه نسبت به فروش تعدادی از املاک خود در سراسر کشور از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.
 
بر اساس این گزارش، جزییات مزایده املاک و شرایط شرکت در آن از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار در تاریخ‌های شش و یازده بهمن‌ماه در روزنامه همشهری، در تاریخ هشت بهمن در روزنامه ایران و در تاریخ سیزدهم بهمن در روزنامه دنیای اقتصاد منتشر  شد .
 
همچنین بدهی های شرکت با شرکت های طرف قرار داد از طریق واگذاری ملک با رعایت تشریفات مزایده بصورت تهاتری خواهد بود .که این موضوع نیز به صورت اصلاحیه از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار(ایران وهمشهری)در تاریخ‌های 25 بهمن 1399منتشر شد .
 
بر این اساس اصلاحیه شماره یک مزایده شماره الف / 99 فروش املاک شرکت مخابرات ایران بدین صورت است : به اطلاع تمامی خریداران اسناد مزایده شماره الف/ 99 فروش املاک شرکت مخابرات ایران می رساند که علاوه بر مندرجات 8-2 متن شرایط مزایده مذکور در خصوص آن گروه از مزایده گران بستانکار از شرکت مخابرات ایران ، با ارایه اصل تاییدیه مکتوب مبنی بر مطالبات آنها ماخوذه از معاونت مالی شرکت مخابرات ایران در پاکت الف پیشنهادی ( برابر 10 درصد قیمت پایه هر ردیف مزایده )به عنوان تضمین شرکت در مزایده مورد قبول می باشد .
 
گفتنی است این مزایده به صورت فروش بدون کارمزد و با تسهیلات ویژه می باشد که فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری برای افرادی است که خواهان مشارکت در این مزایده هستند.
 
اطلاعات بیشتر در زمینه ی این مزایده را از اینجا دانلود کنید .
 

​​