فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانش تکنولوژی های روز پیشرو بوده و تاثیر به سزایی در حوزه ایران هوشمند

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات در گفتگو با خبرنگار پژوهشگاه ICT درخصوص میزان تاثیر گزاری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ایران هوشمند گفت: یک ضلع از ایران هوشمند مربوط به تکنولوژی ها و فناوری ها برای بهبود بهره وری است. وی افزود، این تکنولوژی و فناوری ها در بحث ایران هوشمند حائز اهمیت است و نیاز دارد که با ساختارهای کنونی کشور ما همراه و همخوان شود و پژوهشگاه نیز جایی است که ظرفیت ها و مشکلات درونی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور را می داند ، تکنولوژی های روز را می داند و آنها را با هم یکپارچه کرده و به جامعه عرضه می کند. پژوهشگاه ICT در دانش تکنولوژی های روز پیشرو بوده و تاثیر به سزایی در حوزه  ایران هوشمند دارد.
بنا بر این گزارش،  آذری جهرمی به همراه، وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر ناظمی رییس سازمان فناوری اطلاعات، حمید فتاحی مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت و جمعی دیگر از معاونان و مدیران وزارت ارتباطات ضمن بازدید از تک تک غرفه‌های نمایشگاه با نمایندگان شرکت‌های حاضر در این رویداد گفت‌و‌گو کرد.
در این بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان روند تولید محصولات بومی مورد نیاز در زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات قرار گرفت.

​​