تلفن همراه

تجهيز هزار و چهارصد دستگاه اتوبوس درون شهري مشهد به اينترنت رايتل

 
 
با امضای تفاهم‌نامه همكاری بين شركت خدمات ارتباطی رايتل و شركت اتوبوسرانی شهرداری مشهد،‌ 1400 دستگاه اتوبوس درون شهری مشهد به اينترنت رايتل، مجهز شد.
 
به گزارش روابط عمومي رايتل، نشست اين تفاهم‌نامه صبح امروز 12 اسفند با حضور محمدرضا کلائی شهردار مشهد و یاسر رضاخواه مديرعامل شرکت رایتل در محل شهرداری مشهد، برگزار شد.
 
به موجب اين همكاری 1400 دستگاه اتوبوس‌ شرکت واحد توسط رايتل به اینترنت وای‌فای مجهز خواهد شد.
 
ياسر رضاخواه در مراسم امضاي تفاهم‌نامه با اشاره به اهداف اين شركت در خدمات‌رسانی به هموطنان در نقاط مختلف كشور، گفت: بهره‌مندی مردم از خدمات كيفی اينترنت همواره مدنظر شركت رايتل بوده و در اين زمينه طی جلسات كارشناسی كه با شركت اتوبوسرانی شهرداری مشهد برگزار شد، برای تجهيز ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس درون شهری به اينترنت واي‌فای در گام اول، اعلام آمادگی كرديم.
 
وی كلانشهر مشهد را از نظر پايگاه گردشگری و زيارتی علاقه‌مندان، حائز اهميت برشمرد و افزود: تجهيز اتوبوس‌های درون شهری مشهد به اينترنت جهت بهره‌مندی گردشگران و زائرين، اقدام مهم و اثرگذاری خواهد بود.
 
محمدرضا کلائی شهردار مشهد در اين مراسم، گفت: برای تجهیز ناوگان اتوبوسرانی شهر مشهد به اینترنت با شرکت رایتل به جمع‌بندی رسیدیم و آماده تجهيز ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد به اینترنت وای‌فای برای استفاده زائران، هستیم.
 

​​