تلفن همراه

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بازدید از مرکز تماس ۲۰۲۰ تهران: کسب رضایت مشتریان و ارتقاء جایگاه برند شرکت مخابرات، اولویت اصلی می باشد

سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از مرکز تماس ۲۰۲۰ مخابرات منطقه تهران واقع در مرکز مالک اشتر بازدید کرد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، مهندس سلطانی، سه شنبه ۱۲ اسفند ماه به همراه معاونان از مرکز تماس ۲۰۲۰ تهران بازدید کرد و از نزدیک با وضعیت موجود و چگونگی پاسخگویی به مشتریان آشنا شد.
 
 
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، با بیان اینکه ۲۰۲۰ به عنوان ویترین خدمات مخابرات در کشور است، اظهار داشت کسب رضایت مشتریان و ارتقاء جایگاه برند شرکت مخابرات ایران، مهمترین اولویت ماست و تحقق این هدف، با هماهنگی بیشتر بین سامانه های فناوری اطلاعات و زیر ساخت های موجود امکان پذیر می باشد.
 
 
وی افزود اجرای درست و بهینه هر طرح فنی و ارائه خدمات مناسب در استان تهران، با مدیریت دانش و تبادل تخصص و تجربه ها، در سایر استان ها نیز قابل اجرا می باشد.
 
 
سلطانی در ادامه اعلام داشت باید تمرکز خود را به سمت پاسخگویی مکانیزه و اتوماتیک توسط سامانه ۲۰۲۰ معطوف کنیم و در این راستا افزایش کیفیت سرویس ها و همچنین کیفیت شبکه مخابراتی، منجر به افزایش رضایتمندی شهروندان خواهد شد.
 
 
در این بازدید که معاونان شرکت مخابرات ایران، ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران و تعدادی از مدیران منطقه تهران نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت موجود سامانه ۲۰۲۰ و برنامه های در دست اجرا ارائه شد.
 
 
ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، ضمن توضیحاتی درخصوص وضعیت پاسخگویی اپراتورها، میانگین مدت زمان انتظار مشتریان، تعداد تماس های ورودی و همچنین وضعیت پاسخگویان مرکز تماس ۲۰۲۰ ، اظهار داشت در سال جاری در راستای حفاظت و صیانت از سلامت همکاران و به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سالن ها،  بخش زیادی از اپراتورها بصورت غیر حضوری و دورکاری در منزل به تماس های شهروندان پاسخگویی و مشکلات آنان را برطرف می کنند.
 
وی همچنین به اقدامات انجام شده در مخابرات منطقه تهران برای ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات و پاسخگویی به شهروندان اشاره و افزود با اجرای طرح های جدید، تحول زیادی در این حوزه اتفاق می افتد که در نهایت افزایش‌ رضایت و کاهش شکایات مشتریان را در پی خواهد داشت.
 

​​