تلفن همراه

ویژگی‌های سه گوشی جدید اوپو لو رفت

منبع: مهر
 
شرکت اوپو در حال تولید سه گوشی جدید به نام‌های ایکس ۳ پرو، نئو و لایت است که ویژگی‌های مربوط به این سه گوشی در فضای مجازی منتشر شده است.
 
 به نقل از اسلش گیر، بهترین گوشی در این مجموعه سه تایی فایند ایکس ۳ پرو است که دارای دوربین قدرتمندی نیز هست. دو گوشی دیگر یعنی فایند ایکس ۳ و ایکس لایت دارای مشخصات سخت افزاری ضعیف‌تری هستند.
 
هر سه گوشی دارای چهار دوربین در پشت خود هستند. اما Find X۳ Pro دارای بهترین دوربین با دقت ۵۰ مگاپیکسل و حسگر IMX۷۶۶ سونی است. دقت لنز تله این گوشی هم ۱۳ مگاپیکسل و دقت لنز ماکروی آن ۵ مگاپیکسل است. همچنین یک لنز فوق عریض ۵۰ مگاپیکسلی برای این گوشی در نظر گرفته شده است.
 
فایندایکس ۳ پرو مجهز به پردازنده اسنپ دراگون ۸۸۸ است، در مقابل فایند ایکس ۳ نئو از پردازنده اسنپ دراگون ۸۶۵ بهره می‌برد و فایند ایکس ۳ لایت هم دارای پردازنده اسنپ دراگون ۷۶۵ جی است. در عین حال هر سه گوشی از فناوری نسل پنجم تلفن همراه پشتیبانی می‌کنند.
 
هر سه گوشی دارای نمایشگر ۶.۷ اینچی هستند. اما نرخ تازه سازی صفحه گوشی فایندایکس ۳ پرو ۱۲۰ هرتز و دو گوشی دیگر ۹۰ هرتز است. هر سه گوشی مجهز به سیستم عامل ColorOS ۱۱.۲ اوپو هستند که بر مبنای سیستم عامل اندروید ۱۱ طراحی شده است. قیمت این گوشی‌ها و سایر مشخصات فنی آنها طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

​​