تلفن همراه

برای یک دوره پنج ساله

پروانه ایرانسل تمدید شد

ICTna.ir - سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با انتشار اطلاعیه ای رسما اعلام کرد که با درخواست تمدید موافقت‌نامه پروانه شبکه و خدمات ارتباطات سیار شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل موافقت کرده است.

tamdidparvane.jpg

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، براساس این اطلاعیه پروانه و الحاقیه‌های این اپراتور مطابق با شرایط مندرج در موافقت‌نامه پروانه ایرانسل با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مورد پذیرش قرار گرفته است.

در اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که امروز در صفحه 21 روزنامه همشهری منتشر شده، این سازمان اعلام کرده "بدینوسیله به اطلاع میرساند درخواست تمدید موافقتنامه پروانه شبکه و خدمات ارتباطات سیار (جی اس ام) شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و الحاقیه های آن مطابق با شرایط مندرج در موافقتنامه پروانه آن شرکت با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مورد پذیریش قرار گرفته است".

گفتنی است، با پایان دوره پانزده ساله پروانه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌تواند برای تمدید پنج ساله این پروانه مطابق شرایط مندرج در موافقت نامه پروانه شبکه و خدمات ارتباطات سیار (جی اس ام) بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل اقدام کند.

 

 


​​