تلفن همراه

عمر باتری ردمی نوت 10 مشخص شد

منبع: ترنجی
 
 
اگر به یاد داشته باشید، عمر باتری ردمی نوت ۱۰ پرو (مکس در هند) مشخص شد. این خانواده یک عضو دیگر هم دارد که می تواند بسیار محبوب ظاهر شود. این دستگاه Redmi Note 10 است. امروز عمر باتری ردمی نوت ۱۰ مشخص شده است.
 
به نظر می رسد که عمر باتری Redmi Note 10 عمدتا به دلیل کم بودن عملکرد در بخش آماده به کار و مرور وب، از مدل قبلی خود عقب است.
 
 
هر دو نسل تقریبا باتری یکسانی دارند. باتری ۵۰۲۰ میلی آمپر ساعت در Redmi Note 9 در مقابل باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت Redmi Note 10 تفاوت زیادی ندارد. با این وجود، نمره کلی ۱۱۰ ساعت قابل احترام است و باید برای اطمینان از یک روز عمر باتری برای اکثر کاربران کافی باشد. همچنین این عدد خیلی عقب تر از دیگر رقبا نیست.
 
 
طبق داده های رسمی شیائومی، این گوشی یکی از سریعترین سرعت شارژرعا در کلاس خود ارایه کرده است و آزمایشات ما این موضوع را تأیید کرد. مدت زمان شارژ ردمی نوت ۱۰ تقریبا مشابه آنچه که شیائومی تبلیغ کرده است، بود. فقط در مدت ۳۰ دقیقه، حدود ۶۵ درصد باتری شارژ می شود در حالی که شارژ کامل 73 دقیقه طول کشید. این یک دقیقه زودتر از اطلاعات رسمی شرکت است.
 
این باعث می شود که ردمی نوت ۱۰ سریعترین دستگاه شارژدهی در مقایسه ما در زیر باشد و به نظر می رسد در تست ۳۰ دقیقه ای که مسلما مهمترین مورد است، بسیار سریع است.

​​