تلفن همراه

«فیلیمو» تخفیف‌های استانی می‌دهد

 
فیلیمو، پلتفرم پخش آنلاین فیلم وسریال برای تسهیل در بهره‌مندی کاربران در شهرها و استان‌ها مختلف از ابتدای سال ۱۴۰۰ تخفیف‌های شناور را فعال کرد و با آغاز اردیبهشت تغییرات جدیدی را در این زمینه اجرایی کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، پس از استقبال مخاطبان از محصولات فیلیمو، این پلتفرم از ابتدای اردیبهشت تخفیف‌های ویژه‌ای را در استان‌های مختلف کشور به صورت شناور در نظر گرفته‌ است؛ تا کاربران شهرهای مختلف با افزایش درصد تخفیف بتوانند از محصولات مختلف پلتفرم در دسته بندی‌های متفاوت استفاده کنند.
 
شهرهای کشور با توجه به گستره جغرافیایی و آمار تمکن مالی در چهار دسته تقسیم می‌شوند. کلانشهرها فاقد تخفیف، و سایر شهرها بنا به رتبه‌بندی در سه بخش ۲۰ ،۳۰ و ۴۰ درصدی مشمول تخفیف می‌شوند. این تقسیم‌بندی بر اساس اطلاعات سالیانه وزارت کشور که در اختیار عموم قرار گرفته ، صورت پذیرفته و پوشش صد در صدی ۱۲۹۱ شهر کوچک و بزرگ را شامل می‌شود. براساس اظهارات روابط عمومی فیلیمو، این دومین طرح تخفیفی استانی این پلتفرم از ابتدای سال ۱۴۰۰ است.
 
مشترکان فیلیمو، با مراجعه به آدرس در نظر گرفته شده در این زمینه می‌توانند بر مبنا قدرت خرید تخفیف‌های هر شهر را مشاهده و از تخفیف‌هابهره‌مند شوند.

​​