تلفن همراه

دو تبلت و ساعت جدید هواوی احتمالا ۱۲ خرداد با سیستم عامل هارمونی معرفی می‌شوند

منبع: دیجیاتو
 
نسل بعدی تبلت‌ها و محصولات پوشیدنی هواوی احتمالا ۱۲ خرداد از راه می‌رسند. هواوی به احتمال زیاد در این تاریخ از تبلت میت‌پد ۲ و میت‌پد پرو ۲ به همراه دو ساعت هوشمند تازه رونمایی خواهد کرد.
 
بر اساس گزارش یک منبع چینی در شبکه اجتماعی ویبو، نکته جذاب این‌جاست که همه این دستگاه‌ها از سیستم عامل هارمونی ۲.۰ استفاده می‌کنند. ظاهرا هارمونی بالاخره برای عرضه عمومی آماده شده و حالا روی چهار دستگاه جدید ارائه خواهد شد.
 
دو تبلت آتی هواوی از نسخه خاصی از هارمونی به نام PadOS استفاده می‌کنند که برای تبلت‌ها بهینه‌سازی شده است. این دو تبلت دارای نمایشگرهای ۱۲.۲ و ۱۲.۹ اینچی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی هستند. انتظار می‌رود از کرین ۹۰۰۰ حداقل به عنوان قلب تپنده مدل ۱۲.۹ اینچی تبلت هواوی استفاده شود.
 
مطابق جدیدترین اطلاعات به دست آمده از مراجع قانونی چین، میت‌پد پرو ۲ از فناوری شارژ سیمی ۴۰ وات و شارژ بی‌سیم ۲۷ وات پشتیبانی می‌کند. همچنین انتظار داریم که هر دو تبلت جدید هواوی نسخه ۵G داشته باشند.

در بخش محصولات پوشیدنی، این شرکت احتمالا از هواوی واچ ۳ و هواوی واچ ۳ پرو پرده برمی‌دارد. سیستم عامل هارمونی به‌صورت پیش‌فرض روی این دو ساعت هوشمند نصب خواهد شد اما با رابط کاربری جدیدی مخصوص خود ساعت‌ها ارائه می‌شود. منبع گزارش امروز مدعی است هر دو نسخه ساعت‌ها در چین از eSIM پشتیبانی خواهند کرد. افزون بر این، هر دوی آن‌ها نسبت به ساعت‌های هوشمند سری واچ GT عمر باتری ضعیف‌تری دارند.
 
گفتنی است، هواوی انتظار دارد که تا پایان سال ۲۰۲۱ سیستم عامل هارمونی را روی ۳۰۰ میلیون دستگاه داشته باشد. با این حال، باید منتظر بمانیم تا ببینیم دستیابی به چنین آماری برای این شرکت شدنی خواهد بود یا نه. این غول چینی احتمالا عرضه سری P50 را به اواسط سال ۲۰۲۱ موکول کرده ولی فعلا اطلاعات دقیقی درباره این خانواده در دست نداریم.

​​